Meilės santykiai. Ką investuojate į santykius?

Meilės santykiai – tai dviejų ar daugiau asmenų sąveika, pagrįsta meilės jausmu. Ir visi žmonės šį jausmą supranta, išreiškia ir suvokia savaip. Todėl meilės scenarijų ir meilės istorijų įvairovės šaltinis niekada neišseks.

Šiame tekste aptarsime kai kuriuos tokių santykių konstravimo principus.

Vienas iš bet kokių santykių bruožų – tai partnerių indėlis į santykius.

Ką jūs investuojate į savo santykius?

Atsakymai į tokius klausimus padeda analizuoti poros santykius, kiekvieno partnerio indėlį į juos ir sudaryti sąveikos korekcijos planą.

Ką galima investuoti į santykius?

Viską. Absoliučiai viską. Pradedant žmogaus mintimis apie santykius, baigiant materialiomis gėrybėmis.

Tačiau pagrindinį vaidmenį vis dėlto atlieka jausmai ir emocijos. Juk plėtojant meilės santykius svarbiausias vaidmuo tenka meilės būsenos palaikymui ir didingo meilės jausmo kūrimui.

Labai svarbus indėlis – pastangos suprasti partnerio troškimus, o taip pat galimybė ir noras juos patenkinti.

Juk jei kasdien dėvėsite suknelę ar aksesuarą, kuris nepatinka jūsų partneriui, tai ne tik nepagerins jūsų bendravimo, bet gali juos ir sugriauti.

Kai kas gali paprieštarauti – tegul partneris mane priima tokią, kokia esu. Juk ši suknelė man patinka. Tai mano stilius, taip gyvenu ir neleisiu, kad mane keistų. Tačiau be nuolaidų ir konsensuso darnių santykių sukurti neįmanoma.

Tas pats pasakytina ir apie emocijas, kurias jaučiate, apie mintis ir žodžius. Jei vienas iš partnerių pajuto, kad kokiu nors būdu skaudina ar verčia mylimą žmogų jaustis nekomfortiškai, jis padarys viską, kas nuo jo priklauso, kad tai pakeistų.

Todėl dar vienas iš įnašų į santykius – tai noras keistis ir realūs veiksmai ta linkme.

Išsiaiškinus, ką judu su mylimu žmogumi investuojate į santykius, galite daug ką apie juos pasakyti. Paaiškėja daugelio poroje vykstančių procesų schemos ir poros problemų priežastys. Vadinasi, atsiranda galimybė atkurti balansą, koreguoti ir harmonizuoti santykius.

Gyvenimo praktika rodo:

  • patys stipriausi ir harmoningiausi santykiai kuriami remiantis vienodu partnerių indėliu juose;
  • norėdami efektyviai investuoti, turite suprasti, į ką investuojate.

Kadangi dabar kalbame apie meilės santykius poroje, būtų ne pro šalį pastudijuoti emocijų ir jausmų atpažinimo principus ir įsigilinti į meilės prasmes.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *