Mergaitė iš daugiavaikės šeimos

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Šešta iš eilės. Dvi seserys ir trys broliai. Visi labai stebisi, kai šitai sužino. Ir kažkaip keistai šnairuoja. “Žiūrint į tave – nepasakysi” – sako jie.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Ir nesuprantu stereotipų, kurie įsišaknijo mūsų visuomenėje. Apie skurdą, apgailėtiną, ydingą gyvenimą. Apie daugiavaikių šeimų keistumą ir neteisingumą.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Ir pats didžiausias mano turtas – broliai ir seserys. Kad ir kas atsitiktų, aš niekad neliksiu viena. Bendravimas su artimais žmonėmis – visada džiaugsmas ir kuo daugiau artimų žmonių, tuo daugiau džiaugsmo. Paprasta matematika.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Ir aš labai myliu bei gerbiu savo tėvus. Jie augino mus sudėtingais laikais. Ir daug visko pergyveno savo gyvenime. Žemai lenkiuosi ir nuoširdžiai jiems dėkoju. Iki ašarų.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Taip, augau aš ne turte. Neturėjau daug ko iš to, ką turėjo mano draugės. Ir tai mane daug ko išmokė. Vertinti tai, ką turiu dabar, šiuo momentu. Ramiai žvelgti į pinigus, materialias gėrybes. Ir atskirti tikras vertybes šiame gyvenime nuo melagingų.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Nuo pat gimimo įsiliejau į mažutę visuomenę. Kaip rezultatas – aš “jaučiu” žmones, man lengva suprasti kitus, moku labai lanksčiai bendrauti. Ir moku priimti žmones tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų ir jausti pagarbą kiekvieno žmogaus ypatumams ir “keistumams”.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Ir daug vaikų man yra laimė. Tai – ypatinga atmosfera. Tai – bendri pokštai, bendros dainos, bendri užsiėmimai. Bendrumas visame kame. Kai kolektyvas veikia kaip vientisas organizmas. Ir vos ne vieni kitų mintis skaito. Kai visada turi su kuo pasikalbėti. Ir kai yra ką gero prisiminti. Visada.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Ir kai manęs klausia abejojančios, ar verta gimdyti antrą vaiką, turiu tik vieną atsakymą – gimdyti. Ir antrą. Ir trečią. Ir kiek Dievas duos. Juk jūs padovanosite savo vaikams svarbiausią dalyką – Šeimą. O problemos… Problemų bus visada. Ir geriausia išeitis – spręsti tada, kai jos atsiranda, o ne baimintis iš anksto.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Ir svarbiausias dalykas, kurio išmokau šeimoje – mylėti. Mane mylėjo besąlygiškai. Tiesiog už tai, kad esu. Dabar aš galiu dovanoti meilę savo vaikams, vyrui, artimiesiems. Manęs niekas neriboja. Aš atvira.

Esu mergaitė iš daugiavaikės šeimos. Ir pati noriu daug vaikučių. Kiekviename vaike – saulutė. Ir kuo daugiau mažylių – tuo daugiau saulės šviesos ir šilumos namuose. Pasižiūrėkite į kūdikį. Jaučiate šypseną? Štai. Štai tasai stebuklas. Štai toji saulė.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *