Merginų tipai, nuo kurių vaikinai turėtų bėgti neatsigręždami

Ne tik merginos sugeba ištekėti už netinkamo vyro, bet ir vaikinai padaro fatališkų klaidų. Prieš ryždamiesi ilgalaikiams santykiams su išrinktąja, jie turėtų atidžiau panagrinėti jos būdą, kad nepatektų į pinkles. Kokios merginos netinkamos vedyboms ir laimės nesuteiks?

Nevala

Tokį žmogų net moterimi pavadinti sunku. Jos namuose vyrauja chaosas, susitvarkyti, stilingai rengtis ir tinkamai prižiūrėti drabužių ji nesugeba, gaminti valgio nemoka. Tiesa, šiais laikais sukurta daug pagalbinių priemonių, palengvinančių moters buitį, tačiau amžina netvarka namuose vyrą nervins visą laiką.

Smogikė

Prisižiūrėjote serialų ir norite vesti policininkę, kariūnę ar prokurorę? Teks susitaikyti su jos profesinėmis savybėmis: lengva prievarta, valdingumu, komandavimu ir jos asmeninio nebaudžiamumo bei teisumo jausmu.

Viršininkė

Šis variantas gali būti dar sunkesnis už smogikės. Moteris nuolat demonstruos valdžią, o vyras privalės vykdyti jos įsakymus ir negalės ginčytis, nes jos darbe visi taip elgiasi. Jam reikia būti pasirengusiam dažniems ginčams dėl pinigų. Tik iš pradžių ji kalbės, kad jai nesvarbu, kiek jis uždirba.

Palaikanti ryšį su žvaigždėmis

Jeigu mergina per pirmąjį pasimatymą pareiškia, kad yra gimusi Tigro metais ir gali susidėti praktiškai su bet kuriuo Zodiako ženklu, tai geriau pasistengti, kad šis pasimatymas būtų paskutinis. Dėl visų savo problemų ji kaltins nepalankią žvaigždžių padėtį ir dovanos jums fengšui amuletus.

Iš kito socialinio sluoksnio

Nesvarbu, ar mergina yra iš aukštesnio, ar žemesnio socialinio sluoksnio, jums vis tiek ne pakeliui. Priežastis paprasta: jūsų vertybės ir pasaulėžiūra skiriasi. Taip pat jums trukdys giminaičiai. Jie arba niekins jus, arba pavydės ir kenks.

Su antruoju universitetiniu išsilavinimu

Nuolat ką nors studijuojanti mergina visus pokalbius nukreips į jai rūpimas temas: motyvaciją, asmeninį augimą, lyderystės filosofiją. Ji visą laiką siekia gauti kuo daugiau žinių, nesvarbu, iš kokių disciplinų. Tai nėra visai sveika tendencija, nes tai – vienintelė jos savirealizacijos galimybė.

Mamos ir tėvelio dukrelė

Tokios merginos žino tik vieną žodį: „Nupirk!“ Jos nekaltos, kad po dvidešimties metų dar nesugebėjo išsiristi iš tėvų lizdo ir atprasti nuo visapusiškos jų globos. Jų mėgstamas manipuliacijos būdas – ašaros. O mėgstamas argumentas – „Aš juk – mergaitė.“

Veganė

Sunku surasti žmonių, kurie taip stokotų saviironijos ir humoro jausmo kaip veganai, vegetarai, žaliavalgiai ir kiti asmenys su mitybos elgsenos sutrikimais. Jie būtų tolerantiški ir geri, jei nematytų plėšrūno kiekviename žmoguje, kuris nepritaria jų pasaulėžiūrai. Jeigu esate pasirengę atsisakyti mėsos bei kai kurių kitų maisto produktų ir nuolat kalbėtis apie sveiką mitybą, naikinamus gyvūnus ir baisėtis mėsos patiekalais kaip „lavoniena“, galite pabandyti pritapti.

Nekenčianti vaikų

Jūs galite ir patys nenorėti susilaukti vaikų, tačiau tokių merginų reikėtų pasisaugoti. Jos būna per daug egoistiškos, įkyrios. Jūs turėsite kartu su ja nekęsti nekaltų mažylių, keliančių triukšmą kiemuose ir gatvėse, mamų su vežimėliais.

Idealistė

Princas ant balto žirgo jai nėra pašaipų objektas. Ši mergina laukia savo idealaus vyro, kuris galėtų savyje suderinti visiškai priešingas savybes, pavyzdžiui, absoliutų paklusnumą ir brutalumą. Bėkite nuo jos.

Nušvitusi

Atostogos Indijoje – geras dalykas, tačiau tik kartą, kad galėtumėte susipažinti su šalimi. „Nušvitusią“ merginą teks vežtis ten po kelis kartus per metus, užsiimti su ja joga ir meditacija, klausytis kokio nors atskalūno, kurį ji laikys savo mokytoju, pamokslų.

Vienmetė

Protėvių išmintis byloja, kad vyras turi būti šiek tiek vyresnis už žmoną. Tokio paties amžiaus mergina gali būti labiau išsivysčiusi ir priekaištauti partneriui, kad jis tiek mažai gyvenime pasiekė, kai jos klasės draugai jau vadovauja savo įmonėms ar yra tapę pramogų pasaulio žvaigždėmis. Tokios kalbos tik pakirs vyro pasitikėjimą ir trukdys jam siekti karjeros.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *