Mintys, darančios mus vienišais

Kiekviena vienatvės istorija slepia savo baimes, gyvenimo aplinkybes ir klaidingas nuostatas. Dažnai visa tai gali lemti neteisingos mintys, trukdančios kurti laimingus ir tvirtus santykius. Atsikratykite jų, jeigu jos sukasi jūsų galvoje.

Jis pats mane susiras. Ši nuostata dažnai būdinga merginoms, kurios dar nėra sutikusios „savo“ vyriškio. Joms atrodo, kad pats likimas nudirbs visą reikalingą darbą, ir tada ji sutiks tą vienintelį. Šitokiu būdu ji atsikrato bet kokios atsakomybės už savo gyvenimą ir suverčia ją vyrui, likimui ir kitoms aplinkybėms, nuoširdžiai nesuprasdama, kodėl vis dar tupi viena. Kalba eina ne apie tai, kad moteris turėtų energingai rodyti iniciatyvą, tačiau susipažinti su patinkančiu vyru – daug efektyvesnis variantas, nei laukti, kol jis pats tai padarys.

Jis turi manęs siekti ir mane užkariauti. Tokios mintys kilusios iš vaikiškų pasakų ir romantiškų istorijų, jas diktuoja mūsų močiučių ir prosenelių santykių modeliai. Laikai, kai vyras ilgus metus siekė savo mylimosios dėmesio, jau praeityje ir neturi nieko bendro su šios dienos realijomis. Iniciatyvą bendravime turėtų palaikyti ir mergina. Sutikite, visada malonu, kai santykiuose yra abipusiškumas, o ne „vienas gaudo, kitas – bėga”.

Nesu verta gero žmogaus. Jei kyla tokių minčių, laikas padirbėti su saviverte. Kol taip manysite, niekas nepasikeis. Kiekvienas žmogus yra unikalus, turi savo ypatumų, dorybių ir išskirtinių bruožų. Nereikia užsiciklinti į savo silpnas puses, reikia stiprinti ir plėtoti stipriąsias. Jūs verta geriausio, prisiminkite tai ir dirbkite šia kryptimi.

Vyrai mėgsta „blogietes”. Anaiptol ne visus vyrus šis įvaizdis traukia. Išorinis patrauklumas ir „aštrus“ charakteris pritraukia dėmesį, tačiau neilgam. Gyvenimas ant ugnikalnio vilioja nedaug žmonių. Vyrams, norintiems tvirtų ir sveikų santykių, šis kriterijus nėra pagrindinis. Gerumas, palaikymas, gebėjimas eiti į kompromisus – savybės, kurias vyrai nori matyti savo moteryse.

Visi vyrai vienodi. Dažnai toks modelis susiformuoja iš neigiamos praeities santykių patirties arba siejamas su problemomis tėvų santykiuose. Nurašydamos vyrus ir visus juos vertindamos negatyviai, rizikuojate pražiopsoti normalų kandidatą. Stenkitės neieškoti negatyvaus įsitikinimo įrodymų, o paieškoti kiekviename teigiamų savybių ir stiprybių.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *