Mitai apie meilužes, kuriais tiki dauguma žmonų

Blogiausia yra žinoti, kad tave lygina su kita moterimi. Jūsų galvoje gali suktis milijonai minčių apie tai, kokia yra ta kita moteris. Atsidurti tokioje situacijoje, kai į santykius įsibrovė neištikimybė, visada būna labai nemalonu. Jeigu taip atsitiko, jūs pirmiausia stengsitės suprasti, kas būtent galėjo priversti partnerį išduoti jus.

Svarstote, gal ji elgiasi su juo geriau už jus. Šalia atkaklaus savo santykių problemų gvildenimo, jūs vis stengiatės įsivaizduoti kitą moterį ir analizuoti ją.

Jūs galite vis dar tebebūti šoko ir pasimetimo būsenos, kurią sukėlė susiklosčiusi situacija. Mylėjote savo partnerį ir nuoširdžiai tikėjote, kad visada galėsite juo pasikliauti. Bet jis negailestingai išdavė jus ir paprasčiausiai išėjo pas kitą.

Stengiatės atskirti jo tiesą nuo melo ir prisiminti visus nerimą keliančius ženklus, kuriuos taip nerūpestingai praleidote nepastebėjusios. Dabar jaučiatės visiška kvaiša.

Sunku yra žinoti, kad jus lygina su kita moterimi, rašo portalas „Kluber“. Jums atrodo, kad ji turi būti tiesiog neįtikėtina ir pasižymėti visomis tomis savybėmis, kurias norėjote turėti jūs.

Labai svarbu liautis galvoti apie panašius dalykus. Tai kenkia sveikatai. Būtina realiai pažvelgti į susiklosčiusią padėtį. Gerai išanalizuokite situaciją, prieš leisdamos savo mintims nunešti jus į klaidingą pusę.

Mitai apie „kitą“ moterį, kuriais nereikia tikėti

1. Turbūt ji iš tikrųjų neįtikėtinai nuostabi.

Nebūtinai. Net jeigu jums atrodo, kad ji yra nuostabi moteris, turite žinoti, kad taip būna ne visada. Tai gali būti paprasčiausia moteris, kuri tinkamu laiku atsidūrė tinkamoje vietoje.

Dažniausiai neištikimybė būna spontaniška avantiūra. Ir negalima nieko nuspėti. Todėl vargu ar jūsų varžovė yra kokia nors ypatinga.

2. Veikiausiai jis yra beprotiškai ją įsimylėjęs.

Jeigu jis iš tikrųjų ją mylėtų, jūs apie tai žinotumėte. Jeigu jis kaip anksčiau po darbo grįžta namo pas jus, tai turite žinoti, kokie jo prioritetai. Jeigu jis daugiau laiko praleidžia su jumis, vadinasi, esate jam svarbesnė.

Prisiminkite, kad tą moterį, su kuria vyras praleidžia daugiausia laiko, jis brangina labiausiai. Taip, jis gali būti neištikimas, bet jis nemano, kad savo meilužę myli stipriau.

3. Jų charakteriai tikriausiai labiau suderinami.

Visai nebūtinai. Taip, jūs su vyru galite turėti tam tikrų suderinamumo problemų. Tikriausiai dėl to jis ir išdavė jus su kita. Tačiau reikia nepamiršti to fakto, kad turite ką prisiminti. Ir tie jūsų prisiminimai yra nuostabūs.

Tarp jūsų egzistuoja ypatingas ryšys, išlaikęs išbandymą iki santuokos. O tai jau liudija, kad jūs tikote vienas kitam. Todėl jis ir jo meilužė negali būti suderinami, atsižvelgiant į tą trumpą laiką, kurį jie praleido kartu.

4. Ji yra jam artima siela.

Tai, kad jis dabar patyrė meilės nuotykį, dar nereiškia, kad sutiko sau artimą sielą. Pagal statistiką neištikimi vyrai dažniau lieka gyventi su savo žmonomis ir neišeina pas meilužę.

O tais retais atvejais, kai vyras parsiryžta pereiti pas meilužę, jų romantiški santykiai trunka neilgai. Kai santykiai būna pagrįsti neištikimybe ir melu, mažai šansų, kad toks ryšys išsilaikys ilgai. Jų santykiai būna iš anksto pasmerkti žlugti.

5. Ji mano, kad yra kur kas geresnė už mane.

O apie tai jūs apskritai neturite galvoti. Paprastai meilužės labai stipriai pavydi žmonoms. Jūsų vyras turi su ja romaną ir ieško dingsčių nueiti pas ją, tačiau vis tiek galiausiai grįžta namo.

Jūs esate ta, pas kurią jis sugrįš. Ta, kurią jis vedė. Todėl meilužė paprasčiausiai negali laikyti savęs geresne. Priešingai, jis vis dar mano, kad jūs – geriausia moteris jo gyvenime.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.