Moteris – darbinis arklys

Šiandien tokių moterų skaičius nepaliaujamai didėja. Moterų, kurios pačios viską tempia sau ant kupros. Atrodytų, greta yra vyras, tai atsipalaiduok, lengviau atsikvėpk. Betgi ne – jos ir toliau aria kaip juodi jaučiai, kenčia, skundžiasi, kaip joms sunku, kad jų vyrai niekam tikę, kad jeigu ne ji – tai tuomet kas? Joms sunku sustoti, sudėtinga pasitikėti kitais, praktiškai neįmanoma liautis viską aplink kontroliuoti. Bet jei žmogus išsikelia tikslą iš pašaknų pakeisti savo gyvenimą, tai netgi neįmanomi dalykai tampa įmanomais. Kaipgi nustoti viską daryti pačiai?

Visų pirma reikia suprasti, iš kur kojos dygsta, o jei konkrečiai – kaip taip atsitiko, kad silpna ir trapi gražiosios lyties atstovė staiga pavirto „darbiniu arkliu”. Kaltinate dėl to savo tvirtą, vyrišką charakterį? Tačiau problema – ne charakteryje. Tokias moteris išauklėja pats gyvenimas.

Galimai tokia moteris turėjo ar tebeturi mamą, kuri elgėsi šeimoje lygiai taip pat. Viską darė pati, o vyras buvo inertiškas ir be jokios iniciatyvos. Šio atveju paprasčiausiai atsikartoja šeimos scenarijus. Pasąmonė automatiškai atkuria tai, ką moteris matė savo vaikystėje.

Ką daryti? Priimti savo tėvus tokiais, kokie jie yra ir tuo pat metu susiformuoti sau teisingą vyro ir moters sąveikavimo modelį. Vyras – stiprus, atsakingas ir ryžtingas. Moteris – trapi, išmintinga ir švelni.

Sekanti priežastis, dėl kurios moteris viską daro pati – netikėjimas ir nepasitikėjimas vyrais. Neteisingos nuostatos gali būti tiek paveldėtos iš mamos, tiek susiformuoti jau suaugusiame gyvenime po nesėkmingų santykių. Kaip taisyklė, tokios moterys šventai tiki, kad visi vyrai – skudurai, bevaliai sutvėrimai, kuriems negalima nieko patikėti ir kurie nesugeba susidoroti su jokiais darbais. Moteris, žinoma, gali numanyti, kad kažkur galbūt esama normalių vyrų, tačiau vis jie – ne jos realybėje, dėl to pasikliauti aplinkiniais neįmanoma, pernelyg nesaugu.

Ką daryti? Padirbėti su negatyviomis nuostatomis, pakeičiant jas pozityviomis. Įgarsinti, o dar geriau – užsirašyti, kiekvieną mintį, kiekvieną teiginį, kuris šauna į galvą, pagalvojus apie vyrus, o kitoje skiltyje užrašyti naują, teisingą teiginį. Pavyzdžiui, moteris rašo:

  • „Visi vyrai – neturi atsakomybės ir nerimti”. O gretimoje skiltyje įrašo: „Visi vyrai atsakingi ir rimti”.
  • „Negaliu pasitikėti vyrais” – „Aš pasitikiu vyrais”.
  • „Vyrai nepajėgūs priimti sprendimų ir užsidirbti pinigų” – „Mano pasaulyje vyrai priima sprendimus, prisiima už juos atsakomybę, uždirba gerus pinigus”.

Tokiu būdu reikia padirbėti su kiekviena nuostata, kuri slapstosi giliai moters pasąmonėje.

Dar viena priežastis, dėl kurios moteris pavirsta darbiniu arkliu – moteriškos energijos stygius.

Ką daryti? Kad nereikėtų savęs prievartauti, reikia iš pradžių pasisemti būtent moteriškos energijos. Leisti sau daugiau ilsėtis, atsipalaiduoti, pajausti gyvenimo malonumą. Pamiršti apie problemas ir apie tai, kad jas būtina spręsti. Išgirsti savo vidinį vaiką, duoti jam tai, ko jis reikalauja tiek daug metų. Ir tik paskui keisti savo elgesį. Juk permainoms būtina sukaupti resursų, o kai moteris dirba kaip vergas plantacijoje, iš kur ji paims jėgų, kad kažką pakeistų savo gyvenime?

Svarbiausia suprasti, kad mes pačios kuriame savo pasaulį. Jeigu „nupiešite” tame pasaulyje silpnus vyrus, jums teks tapti stipria moterimi, darbiniu arkliu, kaipgi kitaip išgyventi? O jeigu pasikviesite į savo pasaulį stiprių, atsakingų, ryžtingų vyrų, galima bus pagaliau atsipalaiduoti ir atsipūsti. Leiskite sau pabūti silpna ir trapia moterimi.

Štai tikriausiai ir visos rekomendacijos, kai nustoti viską daryti pačiai. Gero kelio!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *