Moteris grasina išeiti. Kaip reaguoti tokioje situacijoje

Manau, pakankamai daug vyrų gyvenime yra susidūrę su tokia situacija. Kai kuriems tai vyksta nuolat. Kalba eina apie momentą, kai moteris grasina išeiti. Pareiškia, kad nori išeiti, kad greitai išeis ir pan. Akivaizdu, kad tai ne pats maloniausias pareiškimas, todėl nusprendžiau pakalbėti, kaip geriausia į tai reaguoti.

Nuo tokių pareiškimų vyras tampa silpnesnis. Juk jei moteris nori išeiti, ji tuo tarsi pasako, kad vyras nevertas būti šalia jos. Smunka savivertė, kaip ir pasitikėjimas savimi. O tai – be galo svarbūs faktoriai, darantys esminę įtaką vyro gyvenimui. Kitaip sakant, jei moteris tai nuolat kartoja, ji paprasčiausiai griauna vyro psichiką.

Tačiau kaltė dėl to tenka ne vien moteriai. Juk ir pats vyras visa tai kenčia, dėl to, jei norite turėti sveiką savivertę, jeigu neketinate visą gyvenimą kentėti tokio žeminimo ir šantažo, reakcija gali būti tik viena: „Susikrauk daiktus ir uždaryk duris iš anos pusės”. Viskas. Taškas.

Jei moteris yra sakiusi tai daug kartų anksčiau, būtina tvirtai laikytis šio savo sprendimo. Juk jei ši problema nebus išspręsta iš karto, ji užsitęs labai ilgam laikui. Nieko gero iš to neišeis, tik prarasite savigarbą ir laiką.

Tačiau yra variantas, kai vyras susiduria su šia manipuliacija pirmą kartą. Tada galima pasakyti labai paprastai: „dar kartą tai iš tavęs išgirsiu, ir mes iš tiesų išsiskirsime“. Be grasinimų ir nekeliant balso, ramiai konstatuojate faktą. Su ta pačia intonacija, kaip tariate „namuose baigėsi duona, reikia nueiti į parduotuvę”.

Jeigu moteriai jūs kažką reiškiate, jeigu ji nori su jumis būti, daugiau tokių žaidimų ji nebežais. O jeigu pasikartos dar kartą – viskas, reikia dėti tašką. Juk jei moteris kažką pasakė ar padarė kelis kartus – tai, kaip taisyklė, jau sistema. Tikimybė, kad kažkas pasikeis, artima nuliui.

Žinoma, galima visa tai kentėti metų metus. Taip elgtis linkusių žmonių pakanka per akis. Tegul kiekvienas pats sprendžia, kas jam geriau. Aš tiesiog rašau apie tai, kad tokios manipuliacijos labai negatyviai veikia vyro psichiką. Jeigu jums rūpi ją išsaugoti sveiką, kentėti neverta.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *