Moteris, kuri ilgai buvo viena. Santykių su ja ypatumai

Ji nėra įpratusi būti kieno nors moterimi. Kai labai ilgai esi viena, tiesiog pamiršti, kaip galima būti kažkieno moterimi, kaip tokiu atveju reikia elgtis. Viskas, ką tokia moteris žinojo praeityje, buvo keli nesėkmingi santykiai, kurių ji vis dar negali suprasti.

Ją gąsdina oficialūs statusai. Kad ir kaip jai norėtųsi pristatyti tave kaip savo vaikiną, ji niekada nepasakys to pirmoji. Ji nereikalaus, kad kažkaip įvardintumėte savo santykius. Juo labiau, kad anksčiau daugelis santykių nutrūkdavo po paprasto klausimo: „Kas vyksta tarp mūsų?”. Todėl ji daugiau ir neklausia. Ji leis tau žengti visus svarbius žingsnius ir iš pradžių būti šiek tiek skeptiška.

Ji nežino, ką reiškia neturėti šimtaprocentinės laisvės. Moterims, kurios ilgą laiką buvo vienos, sunku staiga priprasti, jog tenka su kažkuo dalintis savo gyvenimu. Ji priprato prie savo nepriklausomybės. Ji įprato viską daryti pati. Ir ją labai lengva išgąsdinti tuo, kad kažkas staiga ima kištis į viską, ką ji daro. Atmink, kad jai visada reikės šiek tiek daugiau laisvės.

Ji siaubingai bijo ką nors padaryti ne taip. Galbūt pastebėjai, kaip ji nervinosi, susipažindama su tavo tėvais. Kartais gali žvelgti į ją ir pajausti, kad ji kažkur toli. Stenkis įgyti jos pasitikėjimą. Nes anksčiau daugelis žmonių ieškojo joje dingsties ją palikti. Kadangi ji viską daro labai atsargiai. Ji apgalvoja kiekvieną žodį.

Ji niekada neiškels jūsų santykių aukščiau savo draugių. Nes anksčiau vaikinai ją apgaudinėdavo ir palikdavo, o draugės visada būdavo šalia ir padėdavo su visu tuo susitvarkyti. Jos su ja buvo ilgiau, negu tu. Ir jei vienišas gyvenimas kažko ir išmoko, tai tikto, kad draugystė yra be galo svarbi.

Ji atitols dėl savo baimės ir abejonių. Ji bijo to, kas atrodo pernelyg gerai. Praeitis išmokė ją būti atsargia. Todėl privalai jai parodyti, kad tavimi galima pasitikėti.

Ją persekios praeities šmėklos. Ši moteris su jomis gyvena, nuo to niekur nesidėsi. O jeigu paklausi, ji tau atvirai viską papasakos. Bet jei elgiesi su ja geriau nei vaiduokliai iš praeities, tau nėra ko jaudintis. Moterys, kurios ilgą laiką buvo vienišos, labai blogai reaguoja į pavydą. Tiesa yra ta, kad bet kuris žmogus iš jos praeities gali grįžti į jos gyvenimą, bet jei ji pasirinks tave, to tau turėtų pakakti.

Ji niekada neatsisakys savęs dėl santykių. Anksčiau ji jau padarė klaidą teikdama pirmenybę santykiams. Ji jau prarado save dėl buvusių partnerių ir suprato, kad taip daryti negalima. Labiausiai tave žavės jos savarankiškumas ir tai, kad ji pati renkasi būti santykiuose.

Ji gali flirtuoti su kitais ir to net nepastebėti. Kai per ilgai užsitęsia vienatvė, flirtas gali tapti įprastu bendravimo stiliumi. Neskirk tam pernelyg didelės reikšmės, tačiau gali su ja taktiškai apie tai pasikalbėti. Tiesą sakant, ji labai vertina ištikimybę ir atsidavimą.

Ji tave labai vertina. Pabuvojusi bjauriuose santykiuose, ji dabar tiksliai žino, ko jai reikia. Ir jei tu atitiksi jos standartus, jei ji tave pasirinko, ji vertins ir mylės tave kaip tik galės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *