Moteriška energija. Kaip suprasti, ar jos turite

Mielos moterys, jei visą jaučiatės liūdnos, nerimaujančios, pavargusios ir nelaimingos, reiškia, jums reikia skubiai papildyti moteriškos energijos atsargas. Šiame tekste sužinosite, kaip tai galima nesunkiai ir greitai padaryti.

Moteriška energija yra būtent tas dalykas, kuris taip vilioja ir traukia prie jūsų vyrus. Tai – moters savijauta, jos atsipalaidavimo būsena, pasitenkinimas, džiaugsmas, laimė. Tai būtent tasai malonumas, kurį gaunate iš savo gyvenimo.

Kaipgi suprasti, ar turite moteriškos energijos, apie kurią tiek daug kalbama? Viskas paprasta. Yra trys pagrindiniai kriterijai.

Gailite sau pinigų

Jeigu jums gaila leisti sau pinigus, galima drąsiai teigti, jog jūsų moteriška energija užblokuota. Juk ją reikia kažkuo maitinti, pakrauti. Pavyzdžiui, retkarčiais palepinti save kokiu skanėstu, atsinaujinti drabužius, nueiti į kiną, teatrą, kavinę. Mylėti save – tai netaupyti savo poreikių sąskaita. Nes jeigu imsite taupyti savo sąskaita, tada nesistebėkite, kad lygiai taip pat elgtis ims ir vyras bei namiškiai – jie paprasčiausiai atspindi kaip veidrodžiai jūsų požiūrį į save ir ims taupyti jūsų sąskaita. Pagalvokite apie tai ir jau šiandien įsigykite kažką, apie ką seniai svajojate.

Niekada nerandate sau nei laiko, nei jėgų

Štai tada jūs tiksliai negalite skleisti moteriškos energijos, galite manimi patikėti. Kad žmogus būtų viduje užsipildęs, jam būtina skirti sau laiko – kad pasikrautų. O pasikraunama tada, kai užsiimama tuo, kas suteikia jūrą pozityvių ir naujų įspūdžių.

Eikite pasivaikščioti į mišką ar parką, susitikite su drauge, kurios seniai nematėte. Galite tiesiog paskaityti knygą ar išgerti skanios arbatos tyloje ir ramybėje. Būtina kiekvieną dieną, kad ir kiek turėtumėte reikalų, surasti sau bent valandą laisvo laiko. Tai be galo svarbu jūsų gerai ir žvaliai nuotaikai ir savijautai.

Nemokate savimi rūpintis ir paprašyti

Kad surastum sau laiko ir jėgų, reikia išmokti prašyti artimųjų pagalbos, ir tai absoliučiai normalu. Tai visiškai nereiškia, kad esate silpna ir negalite susidoroti su problemomis savarankiškai, tai reiškia, jog mokate tausoti save ir savo energiją ir dėl to nėra jokios gėdos ar nepatogumo paprašyti pagalbos, pavyzdžiui, buitiniuose darbuose.

Manau, namiškiai visiškai neprieštaraus jums padėti, juk jie irgi suinteresuoti jūsų gera nuotaika ir savijauta. Dėl to mokykitės drąsiai prašyti ir kalbėti apie tai, ko jums reikia ir ko norite iš tikrųjų. Vyras taipogi tik apsidžiaugs, gavęs progą padaryti mylimą moterį laiminga ir patenkinta.

Tiesiog pasakykite, ko norite – tiesiai, be moterims įprastų užuominų, kad jam netektų laužyti galvos. Pavyzdžiui: „Būčiau labai dėkinga, jei šiandien padėtum susitvarkyti namuose ar kad drauge kažką pagamintume ar tiesiog kur nors nueitume, kad man nereikėtų visą vakarą stovėti prie viryklės“.

Arba kitas pavyzdys: „Man būtų labai malonu, jei tu dažniau dovanotum tas mano labai mėgstamas gėles, man tai sukelia daug džiaugsmo ir aš jaučiuosi labai mylima“. Patikėkite, po tokių prašymų, išsakytų, žinoma, savais žodžiais, rezultato ilgai laukti neteks. Su sąlyga, žinoma, kad jūsų santykiuose esama meilės ir tarpusavio supratimo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.