Moteriška neištikimybė dažnesnė už vyrišką

Kaip nebūtų keista, tačiau santykiuose moterys labiau linkusios į neištikimybę, nei vyrai, teigia ekspertai.

JK atlikta apklausa parodė, kad 4 iš 10 moterų yra neištikimos savo nuolatiniams partneriams. Kalbant apie vyrus, tarp jų tik trys iš dešimties pradeda romanus „kairėje”. Be to, 40% visų neištikimybių susiveda daugiausiai į bučinius, palankiai susiklosčius aplinkybėms, pavyzdžiui, naktiniame klube, o 25% atvejų neištikimybės objektu tampa kolega firmos vakarėlyje.

55% merginų prisipažino, kad joms patinka, kai vyrai į jas atkreipia dėmesį, o daugiau nei trečdalis teigė, kad vyrai dažnai neteisingai suvokia jų koketiškumą. Be to, kiek daugiau nei trečdalis moterų prisiminė, kad neištikimybės epizodas iš jų pusės įvyko spontaniškai būtent dėl ​​jų pernelyg žaismingos nuotaikos.

Kiek daugiau nei 10% moterų papasakojo, kad santykiuose niekada nesilaikė monogamijos, nes gyvenimas juk toks trumpas! 20% prisipažino, kad jas jaudina mintis apie galimą savo vyro išdavystę ir, nors jos ir suvokia, kad tai blogai, tačiau jas vis tiek traukia nauji nuotykiai.

Apklausa taip pat parodė, kad 25% moterų periodiškai įsimyli nepažįstamus vyriškius ir mėgaujasi flirtu su jais, tiek pat respondenčių prisipažino, kad negali atsispirti uniformuotam vyrui.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *