Moteriškas infantilumas

Jeigu moteris nesubręsta, ji taip ir pasensta mergaitiškoje stadijoje.

Moteris-mergaitė, kad ir kiek ji turėtų metų, nemoka spręsti problemų, yra įsitikinusi, kad vyrai jai kažką skolingi, iš vyro jos laukia motiniškos meilės (nuolatinio dėmesio, rūpestingumo, kad kentėtų jos nuotaikas, atleistų už visas išdaigas), jos nemoka užmegzti ilgalaikių santykių, jas traukia tik romantiški ryšiai, gilyn eiti ji nesugeba, o ir vyras su infantilia mergužėle vargu ar leisis į tolimąjį plaukiojimą.

Nėra joje to, už ko galima būtų užsikabinti ir išsilaikyti. Viskas, ką ji gali pasiūlyti – miela išvaizda ir seksas. Vyrą tai gali išlaikyti kurį laiką, tačiau paskui prasideda priekaištai, kaprizai, reikalavimai, ir dėl to adekvatus vyras nuo infantilios mergužėlės anksčiau ar vėliau, bet visada pabėga.

Šitos moterys-mergaitės mėgsta kaltinti vyrus dėl visų savo bėdų. Verkti dėl to, kad paaukojo jiems geriausius savo gyvenimo metus. Rašyti feisbukuose apie „tikrus” vyrus ir apie tai, ką jie turi padaryti jos didenybei deivei-karalienei. Aš nesiginčiju – visos moterys karalienės, tačiau vienas dalykas laikyti save tokia, o visai kas kita – būti. Jeigu jau pretenduoji į Deivės statusą, tai tobulėk būtent šia kryptimi. Išauk iš vaikiško amžiaus. Tapk tikra moterimi. Ta, kuri neturi su vyrais jokių problemų. Juk jeigu pas tave problemos su vyrais, jeigu tavo kelyje painiojasi tik „ožiai”, jeigu niekas nenori turėti su tavimi ilgalaikių santykių, jeigu vyrai tavimi tik naudojasi, tai problema ne juose, o tavyje.

Pakanka ir infantilių vyrų. Tokių iš vaikiško amžiaus neišaugusių berniukų, kurie neprisiima atsakomybės, o siekia lengvabūdiškų santykių ir malonumų. Tačiau jeigu tu pritrauki tiktai tokius, susimąstyk, ką aplink save skleidi. Juk, kaip žinia, panašus traukia panašų.

Vyras ieško tos moters, kuri supras jo širdį. Kuri pilna meilės, vadinasi, galės apdovanoti meile ir jį. Vyras nori santykių su moterimi, kuri moka sukurti jaukumo ir šilumos atmosferą, kuri harmonizuoja erdvę aplink save. Kuri pakankamai išmintinga, kad nereaguotu į grubius vyriškus pasireiškimus atsakomuoju grubumu ar ašaromis, o moka sukilninti ir pakylėti jo natūrą.

Jis ieško tos, kuri vertina save ir sugeba mėgautis vienatve. Juk vyrui teks dažnai keliauti į išorinį pasaulį, dėl to moteris turi mokėti jį paleisti, pasitikėdama ir tikėdama juo. Kuri jaučia pagarbą jo vyriškam pradui. Kuri moka suteikti jam taip reikalingą jo reikšmingumo pojūtį. Kuri moka nuoširdžiai pasidžiaugti vyru, įžvelgti jame gerų savybių.

Grožis ir seksualumas svarbūs tik santykių pradžiai. Tai ne tas dalykas, kurio dėka galima bus išlaikyti vyrą šalia savęs. Jeigu tau reikia gilių, meilės kupinų tarpusavio santykių, pasitikrink, kiek esi moterimi. Ar komfortiška vyrui šalia tavęs? Ar moki vertinti pati save neišpuikdama? Ar moki suprasti ir ištirpdyti jo širdį ir apdovanoti tyra meile? Ar sugebi sukurti aplink save meilės, jaukumo ir šilumos atmosferą? Ar moki pabūti viena? Ar supranti vyriškus poreikius? Ar jauti pagarbą tėvui ir tave supantiems vyrams?..

Vieną gražią dieną ateina laikas išaugti iš vaikiškų suknelių, sukrauti į dėžę žaisliukus ir tapti suaugusia. Būti išmintinga, brandžia moterimi, išsaugant mergaitišką žaismingumą ir linksmumą. Tai menas, kurį turėtų įvaldyti kiekviena moteris, kuri nori harmoningų ir laimingų santykių su jos vertu vyriškiu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *