Moteriškas manipuliavimas vyrais

Moteriškų manipuliacijų, o jei tiksliau – vyrų programavimo – arsenale labai didelę reikšmę turi manipuliavimas protu. Tai ilgai trunkantis ir metodiškas įvairių nuostatų, savotiškų kodų kalimas į vyrų galvas. Visos tos frazės suformuluotos taip, kad į pirmą planą išeina apsimestinis teiginių “romantiškumas”, pabrėžiamas moters “paslaptingumas”. Suprantama, šių frazių tikslinė auditorija, aklai tikinti moterimis, net nemėgina mąstyti ir kritiškai vertinti.

Pateiksiu pavyzdžius tipiškų frazių, kurias naudoja tokio tipo moterys. Dažniausiai jos rašinėjamos Feisbuke – tiesiog frazės, ar glamūriški demotyvatoriai ir atvirukai ir pan. Jei nustosime atsainiai moti į tai ranka ir šaipytis, paaiškės, kad visos jos turi labai gilią prasmę.

“Moteris sukurta ne tam, kad ją suprastų, o tam, kad mylėtų”.

“Moteris privalo būti mylima, o daugiau ji niekam nieko neprivalo”.

“Esu moteris – vadinasi, deivė!”

“Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl to, kad stiprioji jaučia silpnybę silpnajai”.

Šiose frazėse ir slypi meistriško manipuliavimo protais esmė. Sąvokų sukeitimo šiose frazėse vyrai, įpratę mąstyti tiesmukai, nepastebi. Dėl to suvokia frazes kaip savaime suprantamą dalyką, kaip veiksmų programą:

“Paklusk moteriai ir net nebandyk su ja ginčytis”

“Tu privalai moteriai viską, ji tau neprivalo nieko”

“Moteris automatiškai geresnė už bet kurį vyrą”

“Vyrai kvaili, o seksas – puikus būdais jais manipuliuoti.

O štai pagrindinė programa, kuria sekti, pagal tam tikrų moterų idealą, turi visi vyrai:

“Vyrus reikia suprasti ir truputėlį mylėti, o moteris reikia beprotiškai mylėti ir net nemėginti jų suprasti”.

Kai ir kaip “romantiškai” skambėtų, ši frazė, sukurianti paslaptingumo aurą aplink moterį, ji yra galinga manipuliavimo priemonė. Panagrinėkime detaliau.

“Vyrus reikia suprasti…” – manipuliuoti įpratusioms moterims reikia gerai išmanyti vyro psichologiją, kad gautų išsamios informacijos apie jo silpnąsias vietas, į kurias reikia mušti, kad pasiektum, ko nori.

“… Ir truputį mylėti…” – mylėti vyrą, žinoma, reikia, negyvensi gi su žmogumi, kuris tau šlykštus. Tačiau raktinis žodis čionai yra “truputį” – moteriai negalima pasinerti į meilę ir prarasti savikontrolę, nes kitaip gilus prisirišimas ims trukdyti manipuliuoti juo.

“…o moteris reikia beprotiškai mylėti…” – reiškia, kad geriausia manipuliuoti tuo, kuris stipriausiai prie tavęs prisirišęs ir kieno akis užtemdė švelnių jausmų šydas. Įsimylėjęs vyras idealizuoja moterį, viską jai leidžia, atleidžia ir neanalizuoja jos elgesio. Jeigu jis nebus įsimylėjęs, tai sveikas protas labai greitai parodys, kad moteris juo naudojasi savais tikslais.

“…ir netgi nemėginti jos suprasti”. Vėlgi sąvokų sukeitimas. Nemėginti suprasti ne ją, suprantama, o manipuliacijas, kurias ji naudoja, kad susuktų jam galvą. Jeigu emocinė vyriškos psichikos dalis nė iš tolo neprilygsta moteriškai, tai logika vienareikšmiškai pranoksta moterišką logiką. Dėl to jeigu vyras vis dėlto pradės “suprasti” moterį, jis labai greitai prisikapstys ne tik iki tų pakankamai primityvių manipuliacijos metodų, kuriuos naudoja tokia moteris, bet ir susieškos “priešnuodžių”.

Jau pats tokių frazių egzistavimas moters kalboje turi sukelti vyrui nerimą. Negalima, žinoma, atmesti, kad mergina paprasčiausiai prisigaudė tų frazių iš glamūriškų draugių-barakudų. Tačiau, pirmas dalykas, jeigu prisigaudė, įsiminė ir kartoja – vadinasi, pati turi polinkių į tai, o antra – “pasakyk, kas tavo draugas…”, kaip sakoma.

O jeigu tos frazės paleidžiamos į darbą kaip argumentai ginčo metu ar paskelbiamos kaip privalomas pavyzdys, kaip reikia elgtis, tai bendravimas su tokia moterimi neatneš nieko kito, kaip tik nesibaigiantį nervų ardymą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *