Moteriški trūkumai, kurie iš tikrųjų traukia vyrus

Originalas

Jaučiatės nepakankamai patraukli? Kenčiate, nes vieną kartą nusprendėte, jog esate netobula ir vyrai į jus net nepažvelgs? Ir visai be reikalo nusimenate. Kai kurios moteriškos savybės, kurias jūs laikote trūkumais, vyriškos lyties atstovams atrodo labai mielos ir net kelia susižavėjimą.

Sveikas apetitas

Psichologai tvirtina, kad pastaruoju metu žmonės tiesiog atprato patirti malonumą iš paties valgymo proceso. Pirmiausia tai liečia moteris. Jos nesimėgauja patiekalu, mieliau skaičiuoja kalorijas ir nervinasi dėl antsvorio.

Seksologai atkreipia dėmesį į tai, kad niekas taip nesuartina poros kaip bendras valgio gaminimas. Manoma, kad dama, kuri pasižymi geru apetitu ir moka gardžiuotis valgiu, sugebės patirti malonumą lovoje. Vyrai tai nesąmoningai nujaučia, todėl leiskite sau mėgautis mėgstamais patiekalais.

Moteriškos formos

Lengvas pilnumas jus tikrai puošia. Jei netikite, tai atkreipkite dėmesį, kaip godžiai vyrai žvelgia į damas su moteriškomis formomis. Nepaisant to, kad madų žurnalai propaguoja „sudžiūvusius“ modelius, vyrai prisipažįsta, jog namuose nenorėtų matyti pernelyg liesos gražuolės. Jų idealas – pasitempusi dama su seksualiais apvalumais.

Natūralumas

Norite daryti grimasas, rodyti liežuvį ar kvatoti be perstojo? Kodėl ne?! Būkite natūralios. Vyrams labiau patinka savo jausmus reiškiančios moterys nei tos, kurios stengiasi atrodyti ne tokios, kokios yra iš tikrųjų. Atsisakykite pernelyg ryškaus makiažo ir vulgarių įvaizdžių ir parodykite jam save tikrąją. Patikėkite, jis tai įvertins.

Mimikos raukšlės

Neverta bijoti smulkių raukšlelių apie akis ir burną bei įnirtingai kovoti su jomis. Vyrams tai neatrodo kaip trūkumas. Jos byloja apie jūsų linksmą būdą. Stipriosios lyties atstovai prisipažįsta, kad jie pavargo nuo vienodos išvaizdos moterų, kurios jiems atrodo tarytum kopijos, ir svajoja apie natūralumą.

Puikus humoro jausmas

Lengvas požiūris į gyvenimą ir sugebėjimas bet kokią problemą paversti nerimta taps jūsų pagrindiniu koziriu bendraujant su vyrais. Jeigu jūs juoksitės iš visų vyro pokštų ir sąmojingų pastabų, sugebėsite pademonstruoti puikų humoro jausmą, pakvailioti ir kartais pasielgti lengvabūdiškai, tai galite drąsiai manyti, kad jau pavergėte jo širdį.

Jeigu nesugebate juokauti, tai bent pabandykite pasikviesti išrinktąjį į romantišką pasivaikščiojimą naktį arba paskutinį kino seansą. Jis įvertins tai ir pats sugalvos ką nors įdomaus.

Lengvas atsainumas ir nerangumas

Tai nereiškia, kad reikia pavirsti nevala, eiti į gatvę su nusilupusiu manikiūru ir neskoningai apsirengus. Tačiau nebijokite psirodyti mylimajam su šiek tiek išsidraikiusiais plaukais, be makiažo, vilkėdama patogius drabužius – vyrams tai seksualu. Jie tikina, kad „naminės“ merginos įvaizdis veikia juos magiškai ir nepaprastai jaudina. Tik nereikia perlenkti lazdos ir pavirsti tipiška namų šeimininke.

Tą patį galima pasakyti ir apie merginos elgesį. Žinoma, ne visoms damoms būdingi grakštūs ir plastiški judesiai. Dėl to nereikia nusiminti, nes truputis nerangumo vyrams įspūdžio negadina. Tokia mergina jiems atrodo miela ir įdomi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *