Moteriškos klaidos, dėl kurių santykiai baigiasi, net neprasidėję

Kiekviena iš mūsų svajoja apie tuos legendinius drugelius skrandyje. Ir kai sutinkame gerą vyriškį, mes taip įsitraukiame ir įsijaučiame, kad vos tiesiogine prasme iškart pradedame įsivaizduoti visą būsimą gyvenimą su juo. Čia ir slypi svarbiausia problema. Mes pernelyg daug prisigalvojame ir prisifantazuojame. Jei konkrečiau, tai yra keturios didelės klaidos, kurios sugriauna santykius jiems net neprasidėjus.

Jūs užsiciklinate daugiau į fantazijas, nei į realybę

Įvyko vos keli pasimatymai, o jūs jau įsivaizduojate savo vestuves ir būsimus vaikus. Nukreipiate visą savo dėmesį į ateitį, pamiršdamos dabartį. Ir šios svajonės apie ateitį jau atsispindi jūsų elgesyje. Vyras jaučia, kad pernelyg stipriai prie jo prisirišote, galbūt imate iš jo reikalauti daugiau, nei galima, tarsi jau turėtumėte ilgus ir rimtus santykius. O tai – spaudimas. Vyriškis kol kas nori viso labo smagiai praleisti laiką, artimiau su jumis susipažinti, o jums jis jau tapo būsimu vyru.

Dėl to neskubėkite. Suteikite žmogui erdvės ir laiko. Neplanuokite sužadėtuvių jau per antrą pasimatymą. Tegul santykiai vystosi natūraliai. Nepraraskite ryšio su realybe.

Viskame ieškote prasmės

Praėjo tik pora pasimatymų, o jūs jau galvojate apie grandiozinius abipusius jausmus. Nereikia jam uždavinėti klausimų apie tai, kokios yra jūsų perspektyvos ar ką jis galvoja apie vaikus. Dažnai būtina išmokti rizikuoti ir laukti. Būkite kantrios, plėtojant savo santykius. Nepulkite į juos stačia galva. Baimė, komplikacijos ir nepasitikėjimas – garantuotas bilietas į išsiskyrimą.

Žinoma, jums baisu atsiverti žmogui, su kuriuo gali nieko nesigauti. Bet jei nepabandysite, nesužinosite.

Pernelyg daug prisigalvojate

Neleiskite savo protui per daug analizuoti situacijos arba vyriškio, jo veiksmų ir ketinimų, jūsų pokalbių. Išsigalvojimai ir fantazijos veda vien į abejones, o abejonės griauna santykius. Neišpūskite iš musės dramblio. Vyrai nemėgsta dramų. Mėgaukitės momentu. Būkite tikra, kad viskas bus gerai.

Gyvenate prielaidomis

Jei padarėte prielaidą, kad jūsų naujasis pažįstamas gali tapti geru vyru, neskubėkite atsisakyti kitų variantų. Palaukite, kol tarp jūsų santykiai taps rimti ir oficialūs. Tai, kad turėjote keletą pasimatymų, visiškai nieko nereiškia.

Vadinkite save jo mergina tik tada, kai ir jis jus taip vadina. Duokite santykiams laiko.

Nesukoncentruokite savo gyvenimo vien tik į šį vyrą. Neleiskite vienam asmeniui tapti vieninteliu jūsų laimės šaltiniu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *