Moters grožis

Graži ar protinga? Amžina dilema, kurią šį kartą pabandė išnarplioti blogerė Lena Miro. Gana netikėta iniciatyva iš jos pusės. Anksčiau ji be galo ir be krašto kritikavo storas, apsileidusias, prastai apsirengusias. Kitaip sakant, kalbėjo išimtinai vien tik apie kūną. Įdomu būtų sužinoti, kas privertė ją atkreipti dėmesį į vidinį pasaulį.

Štai ką ji rašo:

Mūsų dienomis grožis pats savaime jau nieko nevertas. Bet kuri višta gali paimti kreditą ir pasikeisti veidą, prisisiūti papukus, prisiauginti plaukus ir tapti standartine gražuole.

Jeigu anksčiau gražia reikėjo gimti, tai šiandien tokia galima tapti. Už palyginti visai nedidelius pinigus.

Kiek šiandien vertingas išoriškas grožis? Jei atvirai, sulig kiekviena diena jis pinga ir pinga. Pasakysiu dar daugiau – atėjo laikas, kai išoriškas grožis beveik neturi vertės, o rytoj jis išvis liks bevertis.

Visos bus gražios. Tegu tas grožis ir standartinis. Išeikite šiandien į bet kurio pasaulio didmiesčio centrą – kas antra moteris pakankamai patraukli. Išaušo išoriško patrauklumo nuvertėjimo diena.

Ir tai, mano požiūriu, puiku. Kodėl? Kai patrauklios visos, į paviršių išplaukia kur kas svarbesnis dalykas – pati žmogaus asmenybė. Intelektas. Išsilavinimas. Protas. Erudicija. Grožio suvokimas.

Jeigu visos aplinkui bus gražios, vyrai pradės rinktis ne šiaip dideles krūtis, o tai, kas vyksta galvoje. Rinksis išsiauklėjusias. Stiprias, išsilavinusias ir įdomias.

Būti įdomia pasauliui vien tuo, kas esi graži, dabar jau nesigauna. Gražių šiandien nors vežimu vežk. Štai, tarkime, Brazilijoje jau net prekybos centruose pradėjo daryti plastines operacijas.

XXI amžiuje grožis tapo masiniu, visiems prieinamu. O tai, ką turi visi, praranda vertę.

O aukštą intelektą turi anaiptol ne visos. Dauguma mūsų – labai ribotos būtybės. Klasikos neskaito, istorijos neišmano, menuose nesusigaudo, kaip kiaulės apelsinų giraitėje. Ir netgi jei esate patraukli, jūs vis tiek tokia niekam nereikalinga: jumyse nėra nieko ypatingo. Ir jokios silikonu pripumpuotos lūpos, jokie prisiūti plaukai ir išpūsti papukai neišskirs jūsų iš minios, kadangi minioje visos tokios pačios kaip jūs.

Šiandien reikia treniruoti ne tik užpakalius, bet ir intelektą. Būtent intelektas, platus akiratis ištrauks jus iš beveidės pilkos masės ir pavers unikalia ir įdomia. Tokia, kokia mums ir norisi būti.

***

Panašu, kad autorei baisiai knieti išsiskirti iš pilkos masės. Toks noras visiškai suprantamas. O ir metodas labai neblogas. Erudicija, išsilavinimas, visapusiškas tobulėjimas dar niekam nepakenkė.

Tačiau vieną dalyką paminėti autorė pamiršo. Tie, kurie vaikosi intelekto, paprastai vaikosi ir karjeros. O vyrus, jeigu tik jie ne alfonsai ir ne idiotai, dominai visai ne socialinė moters padėtis. Juos traukia moteriškumas. Kaip moteris priima savo išvaizdą, kiek moka koketuoti, kiek gera jos širdis, kiek yra pasiruošusi sušildyti kitus savo dvasine šiluma. Intelekto koeficientas šiame sąraše – kažkur pačioje apačioje, paskutiniuose punktuose.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *