Moters, kuri visada bus vieniša, įpročiai

Nieko blogo retkarčiais pabūti vienai. Tačiau nė viena moteris nenori, kad tokia būsena tęstųsi amžinai. Kartu išsiaiškinkime, kokių įpročių turėtumėte atsikratyti, kad pagaliau atrastumėte harmoniją ir meilę.

Įprotis visas problemas spręsti savarankiškai

Nepriklausomybė – pagirtinas bruožas. Tačiau kartais labai norisi atsiremti į stiprų vyrišką petį ir jaustis įsitikinusia, kad jis pajėgus padėti bet kurioje situacijoje. Jei esate įpratusi su visais sunkumais susidoroti viena, vargu ar toks „petys“ jums nusišviečia gyvenime. Stenkitės atsikratyti šio įpročio, pradėdama nuo smulkmenų: kai sekantį kartą darbe iškils problemų dėl, pavyzdžiui, biuro įrangos, nesistenkite problemos išspręsti pati. Geriau žaviai nusišypsokite ir kreipkitės pagalbos į malonų IT specialistą.

Įprotis prižiūrėti save tik ypatingomis progomis

Daug vienišų moterų laikosi taisyklės „pasigražinti” išimtinai per šventes. Gimtadienis – tikrai puiki dingstis užsukti į grožio saloną. Bet iš tikrųjų, norint pasirūpinti savimi, nereikia ypatingų dingsčių. Atsikratyti šio įpročio labai paprasta: išskirkite sau mėnesinę sumą, kurią galėsite išleisti grožio procedūroms. Aplinkiniai vyrai pajus jūsų nuoširdžią meilę sau, ir jiems taip pat kils pasąmoningas noras jumis rūpintis.

Įprotis įtariai žvelgti į vyrus

Galbūt jūsų santykiai buvo išties labai nesėkmingi arba tiesiog pernelyg įsijautėte į meilės romanų su bloga pabaiga skaitymą. Kaip ten bebūtų, jūsų galvoje jau „tupi” nuostata, kad vyrams iš jūsų būtinai kažko reikia. Vienas flirtuoja su jumis dėl būsto, kito tikslas – nusitempti jus į lovą ir t.t. Jūs jau nebemokate atsipalaiduoti ir neįsivaizduojate, kad vyrams galite patikti vien tuo, kad esate nuostabi. Šis įprotis gali sugadinti pačius švelniausius ir nuoširdžiausius santykius jau pačioje jų užuomazgoje, todėl patariame kuo greičiau jo atsikratyti.

Įprotis tvarkytis namuose tik „kritiniais“ momentais

Jūs puikiai žinote, kad vyrai mėgsta švarą ir tvarką, tačiau nematote prasmės plauti eilinės lėkštės, nes to vis tiek niekas nepastebės. Toks įprotis laikui bėgant net patraukliausią moterį paverčia apsileidėle. Nešvarių indų piramidė kriauklėje, kalnas drabužių, suverstų ant kėdės, vonia su kažkokiomis neaiškiomis dėmėmis – štai ką jūs transliuojate pasauliui. Visas buitinis „purvas“ veidrodiškai atsispindi jumyse: neįmanoma gatvėje spinduliuoti švytinčia charizma ir žavesiu, jeigu namuose (ir galvoje) tvyro betvarkė ir chaosas.

Įprotis pakeisti vyrą darbu

Jei esate vieniša, visiškai tikėtina, kad vakarais turite daug laisvo laiko. Kuo jį užimti? Žinoma, darbais. Užuot susitikusi su draugėmis, kad išgertumėte kavos, užuot ėjusi į pasimatymą, mieliau leidžiate vakarus, įbedusi nosį į kompiuterį. Esate pripratusi, kad taip patikimiau ir saugiau. Galbūt dėl ​​tokio požiūrio vieną dieną išgirsite pagyrų iš viršininko ar gausite premiją, tačiau nuo vienatvės tuo neišgelbėsite. Vietoj eilinio darboholizmo priepuolio pabandykite rytoj vakare pabėgioti parke. Kas žino, gal ten bėgioja jūsų svajonių vyras?

Įprotis šaipytis iš ištekėjusių moterų

Jūs ir pati žinote, ar bent jau jaučiate, kad tai – jūsų gynybinė reakcija. Esate įpratusi garsiai šaipytis iš pačios santuokos institucijos ir nepraleidžiate progos tarstelėti aštrių žodelių ištekėjusioms draugėms. Savaime suprantama, ne iš blogos valios. Tiesiog viduje jums baisiai nejauku, ir jūs visu savo elgesiu stengiatės parodyti, kad tokios temos jums neįdomios. „Užsikabinote” ant savo pačios susifantazuoto stiprios ir nepriklausomos moters įvaizdžio kabliuko, tačiau aplinkiniai puikiausiai mato, kaip stipriai jums norisi turėti greta savęs antrą pusę.

Įprotis gelbėtis nuo vienatvės triukšminguose vakarėliuose

Perspektyva šeštadienio vakarą praleisti akis į akį su sausainių pakuote ir ašaringa melodrama TV ekrane verčia jaustis labai netgi niūriai. Esate įpratusi pabėgti nuo vienatvės jausmo į triukšmingus, perpildytus barus ir klubus. Ten ritminga, kurtinanti muzika ir minios šurmulys padeda jums negirdėti nei savęs, nei savo vidinių troškimų. Šis įprotis vargu ar padės sutikti vertą žmogų. Jis tik dar labiau sustiprins apleistumo jausmą, kai ryte viena sugrįšite namo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *