Moters vienatvė. Visai vyrai – bjaurybės, ar yra kitų priežasčių?

Kiekvienai norisi moteriškos laimės, meilės, šeimos židinio ir gerovės. Kodėl gi ne visos tai gauna? Kokia moteriškos vienatvės priežastis?

Kažkam atrodo, kad kalti vyrai – aplinkui vien menkystos. Kai kam atrodo, kad kaltos pavydžios draugės. Trečios kaltina mėnulio fazes ir t.t. Labai norisi rasti savo nesėkmių kaltininką, tačiau tai visiška aklavietė, šis kelias veda į negatyvias emocijas, deginančias mus iš vidaus, apnuodijančias širdį ir griaunančias santykius su aplinkiniu pasauliu.

Kad šitaip nenutiktų, pirmiausiai reikia suvokti, kad viso to, kas su mumis vyksta priežastys mumyse pačiose ir slypi. Suprantu, kaip sunku tai pripažinti, bet jeigu pavyks tai padaryti, atsivers galimybės pakeisti gyvenimą. Visi seniai žino: keisdami save, keičiame pasaulį aplinkui mus.

Daugeliui jau seniai ne naujiena, kad realybė – tai mūsų vidinio pasaulio atspindys, jo veidrodis. Kaip bet kuris materialus objektas atsispindi veidrodyje, taip ir kiekvienas įvykis turi savas priežastis. Didžiausia problema yra ta, kad šitos priežastys lieka mums nematomos, nesuvokiamos. Tai mūsų samprotavimai, baimės, gyvenimo nuostatos, giminės programos, iliuzijos ir daugybė kitų sunkiai apčiuopiamų dalykų. Norint pakeisti gyvenimą, reikia užsiimti kruopščiu vidiniu darbu, savianalize, reikia būti pasirengusiam keistis.

Kai ieškote savo vienatvės kaltininkų išoriniame pasaulyje – įklimpstate į nuoskaudas, neapykantą, pretenzijas visam pasauliui, depresiją ir kitas negatyvias būsenas. Argi gali pyktis ant vyrų suteikti jums moteriškos laimės? Greičiau, atvirkščiai. Tai kam jums ši neapykanta? Siekiant laimės, teks atsikratyti visko, kas nekonstruktyvu, kas teikia skausmą ir veda mus klaidingais šunkeliais, kad atsilaisvintų vieta naujoms pozityvioms mintims, emocijoms ir įvykiams. Esate tam pasiruošusi? Tada pasiraitokite rankoves ir eime aiškintis, kas ir kaip.

Išvardinsiu tris pagrindine moteriškos vienatvės priežastis, o jūs pabandykite suprasti, ar būdinga jums kuri nors iš šių trijų būsenų.

Pirma. Baimė. Moterys bijo artimų santykių su vyrais. Kuri iš mūsų neturi negatyvios tokių santykių patirties? Išgyventas emocinis skausmas gali sustabdyti pastangas megzti naujus santykius, kad skausmas nepasikartotų. Prasti tėvų santykiai irgi gali suformuoti tokią baimę. Gerai pagalvokite – galbūt bijote būti atstumta, negeidžiama, nemylima ir dėl to visokeriopai vengiate bet kokių progų sukurti šeimą? Jeigu greta nėra artimo žmogaus – niekas jūsų nekritikuos, neįskaudins ir nepaliks. Ramu.

Antra moteriškos vienatvės priežastis – moters gyvenime nėra vietos vyrui. Dauguma šiuolaikinių moterų išmoko gyventi be vyrų, jos sėkmingos, savarankiškos ir pačios savimi pasirūpina. Tai pasakytina ne vien apie verslininkes. Paprasta moteris, rūpestinga mama, gera atsakinga darbuotoja gali lygiai taip pat įsitraukti į kasdieninių įvykių bei pareigų verpetą, kad asmeniniam gyvenimui nebeliks nei laiko, nei jėgų. Visa jos gyvenimo erdvė jau užpildyta. Daugybė moterų siekia sėkmės socialinėje sferoje. Vyrui paprasčiausiai nelieka vietos jos dienotvarkėje, jo nišą užėmė kiti interesai.

Trečia. Vyro nebūti gali dėl pernelyg aukštų reikalavimų pretendentams. Nuo vaikystės svajojame apie meilę ir piešiame vaizduotėje princus, o suaugusios ne visada sugebame ištrūkti iš vaikiško pasaulio į realybę. Besivaikydamos iliuzijų, mes arba nesutinkame idealo, arba sutinkame, bet suprantame, kad suklydome, visas tais idealus paveikslas akimirksniu subyra. Atotrūkis nuo realybės visada baigiasi skaudžiais nusivylimais. Jeigu susiformavo idealus gyvenimo draugo paveikslas, susitvarkyti gyvenimą labai sunku, kadangi idealių žmonių pasaulyje nebūna nei vyrų, nei moterų tarpe. Aukšti reikalavimai priešingos lyties atstovams liudija, kad moteris nesuvokia šito paprasto fakto. Idealus vyras tinka tik idealiai moteriai. Mes pačios turime negatyvių bruožų ir kartas nuo karto aktyviai paleidžiame juos į darbą. Būtų neblogai šitai suprasti ir išsiaiškinti savus trūkumus – taip sumažės pretenzijų aplinkiniams. Suprantu, kad šios pretenzijos liejasi automatiškai, tačiau tai nekonstruktyvi pozicija ir su laime ji neturi nieko bendro.

Taigi, jei kažkas iš išvardintų dalykų jums tiko, galiu jus pasveikinti – pirmas žingsnis į nuostabų pasąmonės pasaulį žengtas! Savo trūkumus jūs jau žinote. Kai tik suvokiame pasąmonėje slypinčias ir mūsų gyvenimą įtakojančias nuostatas, jų įtaka sumažėja. Netgi paprastas pripažinimas, kad veikiame pagal štai tokią ir tokią programą, suteikia galimybę tą programą apeiti. Pripažinkite savo trūkumus, jokiu būdu savęs dėl jų nesmerkite, tiesiog turėkite galvoje, kad tai egzistuoja. O toliau galima padirbėti su savimi, pakoreguoti save.

Tai anaiptol ne pilnas moteriškos vienatvės priežasčių sąrašas, pateikiau tik pagrindines. Pasąmonėje gali veikti iškart kelios tokios programos, įtakojančios mąstymą ir elgesį, jos gali susivienyti į įvairių konfigūracijų kompleksus. Dėl to reikia drąsiai tęsti kelionę į kol kas neištyrinėtą vidinį pasaulį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *