Moters vienatvė vyro akimis. Ko jai trūksta?

Ką renkatės – skųstis ar spręsti problemą? Esame tikri, kad daugybė mūsų skaitytojų ne kartą ir ne du uždavinėjo sau klausimus, kodėl viena moteris turi minias gerbėjų, visiškai nedėdama tam jokių pastangų, o kita – aria kaip arklys, investuoja į išsilavinimą, išvaizdą, ateitį… Ir vis tiek sėdi viena. Šitas tekstas skirtas moterims, kurios pavargo tobulinti save ir negauti iš to jokio rezultato. Kurioms norisi susirasti porą ir papildyti laimingųjų gretas. Mes surengėme nedidelę vyrų apklausą, paprašę išsamiai atsakyti į klausimą: iš kur imasi vienišos moterys, kurių niekas nenori rinktis? Ir štai kas iš viso to gavosi.

Ji apsileido

Taip, grožis iki šiol tebelieka vienu iš svarbiausių moters privalumų, dėl kurio vyrai pasirengę labai daug kam. Nuostabus charakteris, aštrus liežuviukas, gundymo menas tampa aktualūs tik po to, kai vyras įvertins damos veidelį ir figūrą. Kad ir kaip būtų liūdna tai pripažinti, vienišos moterys dažnai apsileidžia. Štai dėl ko nėra prasmės postringauti apie sielą ir dvasingumą. Bėgte į sporto salę, mielosios! Iš kitos pusės – nereikia susifokusuoti į kilometrines blakstienas ar manikiūrus. Nes stipriosios lyties atstovai atkreipia dėmesį į figūrą, laikyseną ir bendrus rodiklius – švarūs plaukai, minimumas kosmetikos, moteriška išvaizda.

Pernelyg daug pretenzijų

Vyrams ir taip tenka nuo ryto iki vakaro įrodinėti savo vertę padoriais uždarbiais, sugebėjimu būti stipriais, patikimais ir ištikimais. Rūpinimasis šeima, jos stabilumu – sunkus darbas, o juk vyras – irgi žmogus, kaip nebūtų keista jums tai išgirsti. Jam irgi norisi supratimo, palaikymo. Ir jeigu moteris pasitiko jį su pretenzijų sąrašu ir vien reikalauja, nieko keisto, kad netrukus ji liks viena. Niekam nesinori būti melžiama karve, kuri pastoviai kažkam kažką skolinga ir privalo, kurią visą laiką bando įgrūsti į kažkokių standartų rėmus. Iškyla logiškas klausimas: o ką pati „karalienė“ gali pasiūlyti išskyrus pačią save, mylimiausią?

Mėgsta dramatizuoti

Dramos karalienė – būtent ja tampa daugybė vienišų moterų. Kodėl? Todėl, kad greta jų neįmanoma atsipalaiduoti ir pasimėgauti momentu. Dramatizuoti mėgstanti moteris gyvena pastoviai laukdama bėdos. Be to, visur ir viskame ieško povandeninių akmenų ir užslėptų kiaulysčių, šitokiu būdu komplikuodama ir taip nelengvą gyvenimą. Ši moteris nepripažįsta pustonių, jai gali būti tik blogai arba labai blogai. Kad ir kokia talentinga ar seksuali bebūtų tokia dama, psichika greitai pavargsta nuo nesibaigiančių isterijų, nenoro paieškoti situacijoje kokių nors gerų momentų ar bent jau pasikliauti partneriu. Niekam nesinori užsikrauti sau ant kupros tokio balasto.

Jos nepriklausomybė balansuoja ant nepagarbos ribos

Gerai, kai moteris atsiveria pasauliui ir naujoms patirtims, kai žino, kur galima realizuoti savo talentus, kai nebijo savarankiškai kovoti su sunkumais. Iš kitos pusės – kiekvienas adekvatus vyras nori dalyvauti savo damos gyvenime, padėti jai sudėtingais momentais, palaikyti ir parodyti kryptį. Jeigu partnerė pernelyg aršiai įsikibusi į lozungą „Viską galiu pati!“, jeigu nenori priimti siūlomos pagalbos, priekaištauja, kad partneris silpnas ir minkštakūnis – tai ne savarankiškumas, o banali nepagarba. Moteriai gyvybiškai svarbu kažkam kažką įrodyti, rungtyniauti, gniuždyti. Būtent dėl to tokioms moterims apskritai nereikalingi vyrai.

Pasimaišiusi dėl vedybų

Negalima teigti, kad vyrai apskritai vengia rimtų santykių. Atbaido ir sugriauna bet kokią iniciatyvą pernelyg didelis damų aktyvumas šioje sferoje. Dažnai vienišoms moterims taip norisi ištekėti, kad atakuoja, vos tik pasitaiko tokia galimybė. Ką apie tai galvoja vyras, damai absoliučiai vienodai rodo. Tuo tarpu kiekvienam vyrui norisi iš pradžių atsistoti ant kojų, įsitikinti, kad dera charakteriai, pasirūpinti šiokia tokia finansine „pagalve“. O moteris su savo „užuominomis“, demonstratyviomis isterijomis parodo tik tai, kaip menkai ji orientuojasi realiame gyvenime. Ką ji spėjo sužinoti apie šį konkretų vyrą, kodėl taip aršiai stengiasi įpiršti jam pačią save? Suaugusios ir save gerbiančios asmenybės taip nesielgia, o imti į žmonas kaprizingą vaiką – čia jau incestu kvepia.

Nepaiso vyriškų poreikių

Kai moteris – egoistė – pusė bėdos, bet kai vertina santykius išimtinai kaip „saldainiai, bučiniai ir romantiški pasikuždėjimai“ – štai čia jau tikra katastrofa. Turi būti tenkinami abiejų poros narių poreikiai, kitaip šeimos nesigaus. Ir jeigu vyrai savo pareigas žino (dovanos, susižavėjimas, finansinių poreikių tenkinimas), tai damos savas pareigas labai dažnai pamiršta, neduodamos nei sekso, nei emocinio palaikymo, nei jaukumo buityje. Rezultatas: moteris pavirsta vartotoja. Mes nepropaguojame principo „tu – man, aš – tau“, mes tik norime priminti, kad kiekviena lytis turi savą meilės kalbą, į kuria visada būtina atsižvelgti.

Susikausčiusi

Vienišos moterys įprato viską kontroliuoti, įskaitant savo pačių emocijas. Jos neleidžia sau atsipalaiduoti, stengiasi viską padaryti idealiai, siekti rekordų, tobulinti save iki visiško pakvaišimo. Tačiau niekam nesinori gyventi su robotu, kuris neatleidžia tau net menkiausios silpnybės, aria nuo ryto iki vakaro ir viską laiko savyje. Tokioms moterims sunku padaryti įspūdį, prireikia pernelyg daug energijos, kad pateisintum jos lūkesčius. Ir kuriems galams tuo užsiimti? Mylėti – reiškia, priimti ir sugebėti būti savimi. Mėgautis šiuo konkrečiu momentu, o ne kovoti ir dirbti kaip pakvaišusiam, žvelgiant iš aukšto į visus kitus.

Nesugeba atskirti kur iliuzijos, o kur – realybė

Dar vaikystėje tokia moteris įsikala sau į galvą idėją, kad gyvenimas – tai gražus romanas, kuriame ji, pilka pelytė, privalo sutikti svajonių milijonierių. Ar verta priminti, kad tokios idėjos nesuderinamos su realybe? Juk santykiai – tai darbas, o ne šiaip graži pasaka. Vyras negali ir neprivalo įgyvendinti jos svajonių, šluostyti nuo jos visas dulkeles, paversti ją kažkokia ypatinga. Jis nėra atsakingas už jos laimę ir pilnatvę, tačiau gali padėti tai pasiekti. Partneris – tai ne stebuklinga tabletė, išgydanti nuo visų problemų ir kompleksų. Partneris – tai žmogus, kuris nori pasidalinti su jumis gyvenimu, džiaugsmu, liūdesiu. Tik tai suvokus, galima persivilioti Fortūną į savo pusę.

O kol kas teks padirbėti su klaidomis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *