Moterų trūkumai, kurie jas daro patraukliomis vyrų akyse

Kaip būti idealia šeimininke, mama ir žmona mergaitės sužino iš savo mamų, šios, savo ruožtu, iš savo. Neretai kovodamos už taurę su užrašu „geriausia žmona pasaulyje“, moterys užmiršta, kad net ir Saulė turi dėmių, bet šviečia ne mažiau ryškiai.

Yra visai nemažai moterų trūkumų, kurie jas vyrų akyse daro dar patrauklesnes. Tiesiog būtina šiek tiek atsipalaiduoti ir leisti sau tas nedideles žavias „nuodėmes“.

1. Tinginys proto ribose

Išplauti visus indus, po to grindis, tada paruošti pietus trims dienoms, patikrinti sūnaus namų darbus, išlyginti visus skalbinius, kai tuo tarpu mylimas vyras atsipūtęs guli ant sofos ir žiūri savo mėgstamą futbolą. Tai – klasika tapęs paveikslas, kuriam iki tobulybės trūksta priekaištingų žmonos žvilgsnių į savo antrąją pusę.

Šeimininkavimas – puiku. Būtent todėl ir mamos to moko dukras. Bet viskam turi būti saikas. Ir jeigu jūs užimsite pusę sofos ir kartu su vyru dienelę pasivoliosite su vyru prieš televizorių, pasaulis nesugrius. Bet protingas patinginiavimas pridės moteriško žavesio, kuris taip daro įspūdį daugeliui vyrų.

2. Lengvas netvarkingumas

Mergaitė privalo būti tvarkinga – ši tiesa nuo vaikystės mums atrodo neginčijama, nes girdėjome ją nuo vystyklų. Kino filmai dar labiau sustiprina šią mintį – atrodo, kad netgi namų aplinkoje, matant savam vyrui, moters šukuosena, drabužiai, manikiūras ir kiti atributai privalo būti nepriekaištingi.

Keista, bet būtent šis idealumas sukuria tam tikrą susvetimėjimą. Ir priešingai – pasitaršę plaukai, veidas be makiažo, mieli nuskalbti marškinėliai su liūtuku moters išvaizdai prideda jaukumo. Dar daugiau – toks naminis įvaizdis daugeliui vyrų atrodo beprotiškai patrauklus, jeigu ne erotiškas.

3. Lengvabūdiškumas

Dauguma moterų klaidingai mano, kad gera motina, šeimininke ir žmona „padaro“ rimtas požiūris į gyvenimą. Kasdieniai rūpesčiai, piniginių klausimų sprendimas, buitinės manipuliacijos reikalauja iš moters gebėjimo susikaupti, susisteminti egzistuojančias problemas ir numatyti jų sprendimo būdus.

Pasivaikščiojimai mėnesienoje, ėjimai į paskutinį kino seansą, picos valgymas vidurnaktį – rimtą šeimos motiną sunku įtikinti atlikti ir kur kas nekaltesnius „žygdarbius“. Ir visai be reikalo. Perteklinis rimtumas žmoną paverčia griežta mokytoja, ir priešingai – bendras pakvailiojimas net ir sutuoktinius su stažu paverčia mielais berniukais ir mergaitėmis. Ir tokios lengvabūdės „mokinukės“ vyrams labai patinka.

4. Geras apetitas

Siekdamos palaikyti gerą fizinę formą moterys visiškai atprato patirti malonumą iš valgio. O, kaip sako klasikai, niekas taip nesuartina, kaip bendras maisto gaminimas ir valgymas. Daug kam bus staigmena, bet lėkštėje stirksančios vienos morkos vaizdas siaubingai nepatinka vyrams.

Jie mėgsta, kad moteris patirtų iš valgymo malonumą. Juk tai didele dalimi parodo ir tai, ar jų išrinktoji sugeba patirti malonumą ir iš intymesnių dalykų. Ypač vyrą džiugina moters apetitas, jeigu kalbama apie jo paties paruoštą maistą. Čia jau jokių kitų variantų – kimškite pilna burna.

5. Nedidelis riebalų sluoksnis

Tai – maloniausia naujiena žmonoms, kurios ne tik puikios šeimininkės, bet ir išvaizdoje siekia holivudinio idealo. Holivudas – puiku, bet labai tolima ir svetima. Juk niekas nenori savo namuose matyti Angelinos Jolie su visais atributais.

Apklausos rodo, kad dauguma vyrų šalia savęs nori matyti pasitempusią, bet minkštoką moterį su maloniais apvalumais ir įdubimais. Tad nesikrimskite dėl vieno kito papildomo kilogramo. Jie tik į naudą.

6. Neįdegę odos lopinėliai

Daug moterų kremtasi, jei neturi galimybės įdegti viso kūno. Paplūdimyje jos užsiėmusios su vaikais, retai lieka vienos, ir maudymosi kostiumėlio pėdsakai kaip reikiant suerzina. Tačiau vyrams patinka perėjimai iš įdegio į rausvą kūną. Jiems jie atrodo labai seksualūs.

7. Mielos raukšlelės

Mimikos raukšlelės veidui suteikia emocingumo ir išraiškingumo. Ir tai vyrams labai patinka. Todėl jeigu brandinate idėją apie grandiozinį plastinį atsinaujinimą – gerai pagalvokite. Niekas taip neatstumia vyrų, kaip emocijų nebuvimas ir šaltumo kaukė.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *