Moterys ieško turtingų vyrų, tačiau kaip byloja elementari matematika – visoms neužteks

Imkime ir nupieškime vidutinės statistinės 25 metų amžiaus moters portretą. Ūgis – maždaug 160-170 centimetrų, šiek tiek nereikalingo svorio, skyrybos, po kurių jai liko vaikas. Dirba įprastą darbą – mokytoja, pardavėja, gydytoja, dėlioja popieriukus iš stalčiaus į stalčių ofise. Kokią didelę klaidą daro ši moteris?

Ji gyvena svajonėmis. Kas svarbiausia – neįgyvendinamomis. Ji laukia to, kas greičiausiai niekada neįvyks. Ji laukia Jo. Turtingo. Pasiturinčio. Dosnaus. Tokio, kuris įsibraus į jos gyvenimą ir akimirksniu išspręs visas problemas, ypač finansines.

„Mūro siena“, „Mamutų medžiotojas“, „Tikras vyras“, „Princas ant balto žirgo“ – kiekviena vadina tai savaip, tačiau prasmė nesikeičia. Jis – vyriškis su pinigais, su juo moteris ims gyventi gražiai ir turtingai.

Kur bepažvelgsi, visur kultivuojama būtent ši svajonė. Madingi žurnalai, televizorius, pasakos, šiuolaikiniai kūriniai… Pavyzdžiui, paimkime kokią nors populiarią internetinę platformą, kurioje pradedantys ir nelabai autoriai pateikia savo kūrinius. Kokios knygos atsiranda pardavimų top’uose? Teisingai – tos, kuriose pilka pelytė užkerėjo turtingą princą.

Ir moterys tiki. Damos, kurios pačios savaime nieko ypatingo nereiškia, kartoja mintinai iškaltas frazes: „Tikras vyras privalo būti šeimos maitintojas. Savas automobilis, butas, namas. Prestižinis darbas…“

Dabar pasakysiu vieną dalyką, kurio niekada neišspausdins joks madingas žurnalas, neįkels į internetą nė viena madinga blogerė iš Instagramo, neaprašys nė viena graži knygutė.

  • 99% moterų niekada negaus turtingo vyro. Tai neįmanoma pagal elementarius matematikos dėsnius. Vienam pasiturinčiam tenka tūkstančiai jo dėmesio trokštančių moterų;
  • 99% moterų visiškai neturi ko duoti turtingam vyrui. Maksimalus pasiekimas – santykiai su sau lygiais. Tai visiškai adekvatu ir protinga.

Vyras – ne stebuklinga tabletė, kuri išspręs visas problemas. Tai gyvas žmogus, turintis jausmų, minčių, siekių. Vyrą gamta sukūrė ne tam, kad jis atiduotų viską, ką turi ir ką uždirbs damai. Tai visiška kvailystė.

Turtingų vyrų labai mažai. Moterų, svajojančių apie turtingą – milijonai. Jaučiate, kaip pažeistas balansas? Milžiniškas poslinkis į vieną iš dviejų galimų pusių.

Jeigu kraitelėje yra penki obuoliai, o vaikų turite dešimt, penki vaikai liks be obuolio. Galima, žinoma, obuolius supjaustyti, tačiau su gyvu vyru tai nesuveiks (jei tik jis nesusitikinės su iškart dviem moterimis, tačiau šiuolaikinėms damoms toks variantas netinkamas).

Moterys aklai kopijuoja damų, kurioms labiau pasisekė, įpročius ir išvaizdą, tačiau visiškai pamiršta vidinį turinį. Ar gaus jos turtuolį? Žinoma, ne. Jos tik tuščiai švaisto laiką ir stebi, kaip gražios svajonės sudūžta į tūkstančius skeveldrų.

Ar pasidaro iš to moterys kokias nors išvadas? Žinoma, ne. Vienos moterys kaltina vyrus, nenorinčius išlaikyti princesių. Kitos su dviguba energija ryja tuščią, beprasmišką, dažnai visiškai idiotišką informaciją internete, maždaug tokią, kaip: „Kaip padaryti, kad turtuolis tave įsimylėtų per 15 sekundžių“.

Joms baisu pripažinti elementarų faktą, kad turtingų vyrų visoms nepakaks. Joms baisu pripažinti faktą, kad ne turtuoliai turi lakstyti paskui jas, o jos – paskui turtuolius. Ir jeigu ji nori, kad turtuolis atkreiptų į ją dėmesį, reikia būti pilnaverte, įdomia, savita asmenybe, o ne eiline tuščiavidure lėlyte, kokių milijonai.

Išvada paprasta. Šiuolaikinės moterys turi du variantus.

Pirmas – skubiai sumažinti savo lūkesčius iki adekvataus lygio ir ieškoti sau lygaus partnerio.

Antras – gyventi svajonėmis ir svaičioti apie turtuolį, kuris pasiims ją į savo prašmatnius namus ir išspręs visas jos problemas. Taip, 1% damų tai pasiseks. Likusioms – ne.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.