Moterys nepajėgios išsaugoti paslapties ilgiau nei 47 valandas 15 minučių

Tokį rezultatą davė britų mokslininkų atliktas tyrimas. Jie atliko anoniminę 18-65 metų amžiaus moterų apklausą, norėdami išsiaiškinti, kaip gerai ar blogai moterys saugo paslaptis. Ir štai kas paaiškėjo. Keturios iš dešimties apklaustųjų išpliurpdavo paslaptį iškart ją sužinojusios. Kaip taisyklė, pasidalindavo ta paslaptimi su artimais žmonėmis – draugėmis, draugais, vyrais, mamomis. O jei išgerdavo, tai išplepėdavo ir visai nepažįstamiems.

Likusios ištverdavo ilgiau. Bet ne ilgiau kaip 47 valandas ir 15 minučių. Kartais, tiesa, išplepėdavo ne visą paslaptį, o tik jos dalį. Taip kad paslapčių moterims geriau nepatikėkite. Išplepės ir netgi malonumą iš to pajaus.

Dar vienas ypatumas: moterys labai noriai pasakoja paslaptis, liečiančias trečiuosius asmenis. Pavyzdžiui, atskleidžia konfidencialią informaciją apie žmones, kurių informacijos gavėjas nepažįsta. Aiškina jos tai tuo, jog „negali nešioti savyje tokios sunkios naštos”. Na, pavyzdžiui: „Štai pas mus darbe yra viena moteris, ji miega su vyriausiuoju buhalteriu”.

Du trečdaliai apklaustųjų jaučia kaltę, prasiplepėjusios. Likusios – pasitenkinimą. Arba išvis nieko nejaučia. Trečdalis pareiškė, kad labai greitai pamiršta, ką pasakojo.

Kaip buvo nustatyta, kiekviena moteris per savaitę tampa vidutiniškai trijų paslapčių savininke. Ir išplepa jas mažiausiai vienam, žmogui.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *