Mylėti akimis arba širdimi

Kai kurios santykių problemos man ilgą laiką buvo nesuprantamos, kadangi mylėjau aš vadovaudamasis vidiniais pojūčiais, kuriuos jausdavau, būdamas su moterimi. Esu tikras, kad būtent čia slypi tikroji harmonija poroje. Sekti ne racionaliu protu, ne patarimais, o savo jausmais. Galvoti ne apie tai, kaip atrodysiu su ja/juo, o kai tau į visus tokius dalykus nusispjauti, nes tu paprasčiausiai nori būti su šiuo žmogumi ir taškas.

Manęs neseniai paklausė, kaip žiūriu į vieną iš paplitusių meilės apibūdinimų ir aš atsakiau, kad žiūriu neigiamai, bet ne dėl to, kad apibūdinimas blogas, o dėl to, kad ten, kur esama apibūdinimų – ten jau ne meilė.

Ar gali suvokti upę, įkišęs į vandenį vieną koją?

Ar gali samprotauti apie vandens šiltumą, apie tai, kaip jausiesi tame vandenyje, jeigu tu į jį nepanėrei?

Tas pats ir su meile. Daugybė vyrų ir moterų paprasčiausiai bijo į ją pasinerti.

Mane stebina, kiek daug moterų kankinasi, nerasdamos vyro, nors kiekvienos jūsų intuicija ir emocinis intelektas žymiai galingesni už mūsų, vyrų, emocijas ir emocinį intelektą.

Ir dar stebina, kad moterys mėgsta mokytis, skaityti, ir vis tiek kankinasi. Gal nuo pernelyg didelio intelekto? Ir dar dėl to, kad turint du universiteto diplomus, darosi kažkaip nepadoru būti su vyru, turinčiu vidurinį išsilavinimą?

Ko gi kankinatės, mielosios? Kodėl vaikystėje rinkdavotės įvairiausius nenaudėlius, kurie paskui jus pasiųsdavo, o ne kuklius ir romantiškus vaikinukus?

Daugelį vyrų traukia moters išvaizda, kaip ir daugelis moterų yra neabejingos vyriškai išvaizdai. Tačiau grožio užkabintas vyras paliks jus tada, kai susensite ar tiesiog imsite prasčiau atrodyti. Štai čia ir kala pinigėlius grožio industrija, pasinaudodama moters baime prastai atrodyti.

Įsivaizduokite tą kosminio masto siaubą ir įtampą, kurią patiria tokia moteris. Žvilgčiojimai į veidrodį, kad pasitikrintum, kaip atrodau, neretai pavirsta manija. Tam iššvaistoma begalė laiko, energijos, ir atitinkamai – nervų, sveikatos.

Manote, kad atitikusios kokį nors eilinį standartą imsite atrodyti geriau? Nieko panašaus. Įtampa, kurią kelia smurtas prieš kūną, sukuria tokį stiprų foną, kad su tokia moterimi ne tik kad miegoti, su ja kartu gyventi nesinori. Net būti greta.

Aplinkui matau begalę kažkokios merginos iš video klipo klonių. Visos tarsi susitarė atrodyti vienodai. Putlios lūpytės kaip pas Andželiną Džoli, akinukai… Kokia prasmė? Kad vyras užkibtų ant to, kad šią dieną madinga? Kad ant mados užkibtų, ar vis dėl to ant jūsų?

Realiai naudinga ir ilgai grojanti investicija – tai investicija į vidinį grožį, kuris, beje, smarkiai įtakoja ir išorinį grožį, išvaizdą.

Įdomu, ką moteris maskuoja tuo savo aršiu siekiu atrodyti gražia išoriškai?

Baimę įsileisti vyrą giliau į savo vidinį pasaulį?

Bet tik gilus dvasinis įsiskverbimas vienas į kitą suteikia aukščiausią pasitenkinimą visose santykių srityse, pradedant seksu, baigiant pokalbiais ar tiesiog tylėjimu apsikabinus ant sofos.

Kodėl žmonės lieka ištikimi vienas kitam nugyvenę drauge net 50 metų? Todėl, kad gilus kito pažinimas leidžia giliai pažinti patį save. Ir seksas, ir pokalbiai, ir tylėjimas – visa tai teikia pasitenkinimą tik su nuolatiniu partneriu, su sąlyga, kad visą laiką siekiate vis giliau ir geriau pažinti vienas kitą.

O tau norėtųsi pasižiūrėti, kas slypi po paviršiumi?

Yra žmonių, nuolat keičiančių partnerius, kadangi jiems norisi vis iš naujo patirti “saldainių-puokščių” periodo laimę ir nesinori įsileisti kito žmogaus į savo vidų iš baimės, kad teks kentėti, bus prarastas saugumo jausmas, teks nuo to žmogaus priklausyti ir t.t.

Pasinėrimas į partnerį panašus į pasitikėjimą pasauliu ir netgi pačiu savimi. Kiek tu pasitiki savimi, ko prisibijai? Ar nori, kad tave mylėtų akimis, ar širdimi?

Meilė širdimi – pati ryškiausia ir nuostabiausia, kokia tik gali būti. Pridėkime prie to kūniškus dalykus ir gausime santykius.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *