Mylėti – reiškia priimti žmogų, o ne jį keisti

Pastaruoju metu daug galvoju apie meilę. Esu ją patyrusi, bet niekaip nesigaudavo surasti tinkamų žodžių jai nusakyti. Ir kol ieškojau tiksliausio termino, šį tą supratau. Frazė „Aš tave myliu“ mūsų dienomis vartojama taip dažnai, kad praktiškai jau neteko savo pirminės prasmės.

Mes dažniausiai nesugebame jaustis dėkingi už tai, ką turime. Nebemokame vertinti to, ką gauname iš gyvenimo. Negerbiame kitų žmonių jausmų. O svarbiausia – neturime žalio supratimo, kas yra tikra besąlygiška meilė.

Įsimylėjimas į žmogų, turint vilties, kad vėliau pavyks jį kažkaip pakeisti ir perdaryti – tai ne besąlygiška meilė. Tai apskritai ne meilė. Tikra meilė – tai kantrybė, pakantumas, ryžtas, priėmimas, o svarbiausia – savitarpio supratimas.

Jeigu išties mylite žmogų, jo trūkumai nesukels jums problemų. Kai be proto į kažką įsimylite, jūs pamilstate žmogaus sielą. Priimate visus netobulumus ir keistenybes, juk jų dėka šis žmogus ir tapo ta asmenybe, kurią pamilote. Unikalus ir nuostabus žmogus, kurio siela papildo jūsų sielą taip pat, kaip Mėnulis papildo Saulę.

Kai iš tikrųjų įsimylite kitą žmogų, įsimylite būtent tokį, koks jis buvo iki susitikimo su jumis. Jūs nemylite jo už tai, kad jis galiausiai pasikeis tokiu būdu, kaip jums norisi. Nelaukiate, kad jis taps ta asmenybe, kokia norite jį matyti. Jūs apskritai nenorite, kad jis taptų kitokiu žmogumi.

Kas svarbiausia, jums net mintis tokia į galvą nešaus palikti jį sunkiu santykių periodu. Juk mylite jį besąlygiškai ir absoliučiai, dėl to priimate tokiu, koks yra ir pasirengę būti su juo iki galo.

Kai gyvenime atsiranda išties jums brangus žmogus, jūs priimate faktą, kad ne visada ir ne viskame jam pritarsite. Tačiau judu juk pasižadate vienas kitam, jog stengsitės iš visų jėgų, kad sukurtumėte išties sėkmingus santykius. Nes širdies gilumoje esate tikri, jog jūsų meilė stipresnė už viską pasaulyje. Dėl to žinote, kad kol jūs drauge, dviese, jums tikrai gausis įveikti bet kokius gyvenimo pateiktus išbandymus.

Besąlygiška meilė – tai ne tylus kentėjimas ir ne laukimas, kada gi partneris pagaliau pasikeis.

„Besąlygiška“, „be sąlygų“ – reiškia iki paskutinio atodūsio, o ne iki pirmos problemos. Tai reiškia mylėti žmogų jo pačiomis baisiausiomis dienomis taip pat stipriai, kaip mylite geriausiomis. Tai reiškia žinoti jo paslaptis ir nesmerkti už poelgius. Tai reiškia palaikyti jį iki galo bet kokiame jo pradėtame reikale. Tai reiškia matyti, kokius stebuklus jis valdo ir visada jam tai priminti. Tai reiškia gyventi jo laimės labui.

Besąlygiškai – reiškia laikytis susikibus už rankų po lietumi. Tai reiškia būti drauge ne tik tada, kai nušvinta vaivorykštė, bet ir per patį audros siautulį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Mylėti – reiškia priimti žmogų, o ne jį keisti”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *