Naminiai migdomieji

Vienoks ar kitoks nemigos variantas yra žinomas daugeliui. Kai kuriems pagrindine problema tampa užmigimo akimirka, o kai ką jau sapnų karalystėje persekioja negilus protarpinis miegas. Kaip galima būtų savarankiškai išspręsti šias problemas?

Pirmiausia susiorganizuokite sau tinkamą vakarienę. Pavyzdžiui, avižinė košė suteikia malonų ir atpalaiduojantį sotumo jausmą, be to, joje yra šiek tiek miego hormono melatonino.

O štai bananai papildys jūsų organizmą malonumo hormonu serotoninu, kuris taip pat padeda atsipalaiduoti ir greitai užmigti.

Valandą prieš miegą būtų gerai suvalgyti saują migdolų. Dėl riešutuose esančio magnio ir svarbios aminorūgšties triptofano užmigsite greičiau.

Nepamirškite riekelės pilno grūdo duonos, kuri taip pat aprūpins jus triptofanu ir serotoninu.

Šią atpalaiduojančią vakarienę užsigerkite ramunėlių arbata su medumi. Tai pripažinta priemonė stresui malšinti ir atsipalaiduoti.

Jei įkyrėjo ramunėlių arbata, pakeiskite ją plikyta gudobele: ji puikiai susidoroja su nemiga ir palaiko širdies darbą.

Pasibaigus ypač įtemptai dienai ar užgriuvus audringiems įvykiams, galite iš anksto paruošti litrą salierų lapų antpilo. Išgerkite jį 3-4 dozėmis ir ramiai eikite miegoti nustatytu laiku.

Iš apynių spurgų verdamas dar viena migdomoji arbata, ją reikia gerti naktį.

Daugelis žmonių iš vaikystės prisimena, kad stiklinė šilto pieno su šaukštu medaus prieš miegą labai nuramina: jame yra ir triptofano.

O jei įprasite nakčiai išgerti stiklinę moliūgų sulčių, galite ne tik pagerinti miegą, bet ir atsikratyti patinimų, o taip pat kelių papildomų kilogramų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.