Negalima reikalauti, kad partneris pasikeistų, ir vadinti tai meile

Originalas

Kai jūs su partneriu mylite vienas kitą, meilė išlaisvina jus. Ji suartina ir padeda abiem tapti geresniais. Tikra meilė ateina laisvai. Ji neuždeda mylimajam grandinių, nebūna sukaustyta per didelių lūkesčių ar paslėptų motyvų.

Kai jūs iš tiesų mylite, nelaukiate, kad jis pasikeis, kad labiau atitiktų jūsų idealą. Ir juo labiau nebandote keisti jo per prievartą. Jums paprasčiausiai to nereikia, nes juk ir taip jį mylite tokį, koks yra, su visais trūkumais ir ypatumais.

Jūs negalite tuo pat metu trokšti, kad partneris pakeistų charakterį, elgesį ar dar ką nors, kas jus erzina, ir sakyti, kad jį mylite. Tai nėra meilė.

Jeigu norite, kad jūsų meilė būtų tikra, nereikia lyginti mylimo žmogaus su idealiu pavidalu, kurį sukūrė jūsų vaizduotė, ir juo labiau stengtis priversti jį atitikti tą etaloną.

Ir visiškai nenormalu yra manyti, kad santykiai turi ar privalo suteikti tokią galią valdyti kitą žmogų, kad priverstumėte jį pasikeisti, užglaistyti visus jo nelygumus ir šiurkštumus, perlydyti jo sielą ir nulieti ją tokios formos, kuri jums labiausiai priimtina. Trumpai tariant, paversti jį jūsų svajonių žmogumi. Tai bus labai veidmainingas troškimas, ypač turint galvoje, kad mes visi esame netobuli.

Užuot ištisas dienas galvoję apie tai, kas jums nepatinka partneryje ar erzina, pasistenkite pamilti jį tokį, koks yra. Ir su laiku pastebėsite, kad meilė pakeis viską nuostabiausiu būdu. Jūs atrasite vienas kitame neištirtų gelmių, apie kurias anksčiau net pagalvoti negalėjote. Jūs padėsite vienas kitam išaugti labiau, nei anksčiau.

Kai jūs tikrai mylite, jūs motyvuojate ir įkvepiate įveikti savus apribojimus ir silpnybes. Kai mylite besąlygiškai, tai nevalingai tampate žmogumi, kokį jumyse mato partneris, o jis – tuo, kokį jį matote jūs.

Jeigu jųdviejų meilė yra tikra, jūs nedarysite spaudimo vienas kitam, neversite, o leisite viskam tekėti savo vaga. Jūs plauksite pirmyn kartu su srove.

Jūs niekada neversite vienas kito pasikeisti. Vietoj to, jūs tapsite ne tik mylinčiais žmonėmis, bet ir geriausiais draugais. Jūs visada palaikysite vienas kitą, sudarysite stiprų užnugarį, ir jeigu prireiks apginti savo santykius, kausitės kad ir su visu pasauliu.

Mylėti ką nors iš tikrųjų reiškia rūpintis savo partneriu ir jo troškimais labiau nei savo norais. Tai reiškia likti su juo drauge, kad ir kas atsitiktų, kad ir ką tektų kartu išgyventi. Tai reiškia mylėti jį visa širdimi ir visada. Ir tiesų visada –net jeigu jis serga, piktas, neramus, prislėgtas, nusivylęs.

Kai jūs mylite ką nors be jokių sąlygų, jūs mylite kiekvieną partnerio silpnybę ir trūkumą. Jūs priimate jį tokį, koks yra. Ir dar jūs priimate tą paprastą faktą, kad ir jūs, ir jūsų partneris neišvengiamai darysite klaidų, bet atleisite už jas ir mylėsite viena skitą toliau, kad ir kas atsitiktų.

Tikrą meilę surasti nėra lengva, bet verta visada prisiminti, kad jūs paprasčiausiai negalėsite to padaryti, jei pirma nepamilsite savęs. Mat tai, kaip jūs žiūrite į save, yra atspindys to, kokių santykių tikitės ir kur yra jūsų santykių ribos.

Todėl pradėkite nuo paprasto dalyko. Pradėkite mylėti save. Tada tikrai susitiksite su tuo, kuris parodys jums,, kas yra tikra meilė. Anksčiau ar vėliau tai atsitiks.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *