Negalvok apie blogį – susirgsi

sketis.lt

Rytuose sakoma: „Blogiausi žmogaus priešai nelinkėtų jam tų bėdų, kurias gali jam atnešti jo paties mintys“.

Vienas iš labiausiai žinomų senovės gydytojų Avicena sakė: „Gydytojas turi tris priemones kovoje su liga – žodį, augalą, peilį“.

Atkreipkite dėmesį  – žodis pirmoje vietoje.

Vienoje Paryžiaus ligoninėje jauna psichologė Emili Kji rizikuodama, remiantis vyr. gydytoju, įpareigojo sergančiuosius tris kartus į dieną garsiai ar mintimis kartoti po 10 kartų frazę: „Kasdien aš jaučiuosi vis geriau ir geriau“. Kartoti tai ne mechaniškai, bet kiek galima ryškiau.

ką jūs manote? Jau po mėnesio šio gydytojo pacientai tapo pagrindiniu pokalbių šaltiniu tarp ligoninės medicinos personalo, o vėliau ir visos Prancūzijos.

Neįtikėtina, bet faktas: Sunkūs ligoniai pasveikdavo per mėnesį, kai kuriems net dingo chirurginio įsikišimo būtinybė.

Tai reiškia, kad pasitvirtino didžiojo senovės mokslininko Paracelso spėjimas, kuris teigė, kad stebuklus daro tikėjimas.

Mūsų sveikata – tiesioginė žmogaus mąstymo pasekmė.

Niekas jau nesiginčija, kad egzistuoja tiesioginis ryšis tarp žmogaus psichinės ir fizinės būsenos.

„Geriausia apsauga nuo visų ligų, nuo bet kokios infekcijos – tai tvirtas tikėjimas savo sveikata ir teigiamos emocijos,  – sako Andrėjus Metelskis, psichoterapeutas su stažu didesniu nei 20 metų. – Negatyvios mintys naikina. Pavyzdžiui, pyktis iššaukia virškinimo trakto ligas. Nuoskaudos su laiku priveda prie kepenų, kasos ligų, prie cholecistito“.

Vienas iš pačių svarbiausių psichologinių įstatymų sako: sakytinė meilės, simpatijos išraiška ir susižavėjimas sustiprina gyvybės energiją to žmogaus, kam tai skirta. O pikti ir negeri žodžiai mažina klausytojo energiją.

Bendras ligų, susijusių su blogomis mintimis, skaičius toliau stabiliai auga.

Kad jiems pasipriešinti, turime laikytis senovės išminčių patarimo – džiaugtis gyvenimu, nesvarbu, koks sunkus jis bebūtų!

Taigi, žmogaus sveikata, gyvenimas ir likimas tiesiogiai priklauso nuo jo minčių.

Galvoji apie gėrį – lauk gėrio.

Galvoji apie blogį – blogį ir gausi. Tai, apie ką mes pastoviai galvojame, perauga į įsitikinimą, kad tai privalo ar gali nutikti. Ir šis tikėjimas sukuria įvykį…

Būtent dėl šios priežasties, nuo šiandien mes pradedame galvoti tik apie gerą, tikėtis tik geriausio.

Ir dar, niekada nepergyvenkite dėl nieko!

Naudokimės dviem amerikiečių kardiologo Roberto Elioto, pripažinto infarkto ir širdies nepakankamumo specialistu, auksinėmis taisyklėmis.

Pirmoji taisyklė: nenusiminkite dėl niekų.

Antroji taisyklė: viskas yra niekai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *