Nelaimingi kartu

Kokie veiksniai signalizuoja, kad atmosfera poroje yra visiškai nepalanki?

Paprastai pradinėse santykių stadijose žmonės yra linkę idealizuoti vienas kitą ir viską, kas vyksta tarp jų. Tačiau problemos dažniausiai iškart iškyla į paviršių, tiesiog ne visi atkreipia dėmesį į pirmuosius pavojaus skambučius.

Kokie požymiai rodo, kad jūsų santykiai yra nelaimingi?

Esate nutolę vienas nuo kito

O tai daugiausia pasireiškia susidomėjimo deficitu. Jūs inicijuojate pokalbį, tačiau jame nėra realios sąveikos. Emocinis ryšys sumažėjęs iki minimumo, jums abiem iš esmės nerūpi vienas kito gyvenimas. „Kad mūsų santykiai su mergina nutrūko, supratau, kai nustojome vienas kitu nuoširdžiai domėtis. Praktiškai nebendravome, klausimai buvo šabloniški ir nuolat kartojosi.“ – dalinasi savo istorija vienas iš mano klientų.

Partneris nesileidžia į kompromisus

Tam gali būti daug priežasčių, pradedant visišku partnerio abejingumu jūsų poreikiams, baigiant jo pasyvia agresija. Bet kokiu atveju net ir nereikšmingas ginčo objektas liks neišspręstas, nes partneris tiesiog nesutiks ieškoti bendro sprendimo.

Fizinio kontakto deficitas

Ir tai ne tik apie seksualinį intymumą. Prisilietimai, apkabinimai, bučiniai – visa tai labai svarbu dviejų žmonių santykiuose. Lytėjimo kontaktas – svarbus veiksnys, stiprinantis emocinį ryšį.

Tu pyksti, kai kitam gerai

Nelaiminguose santykiuose žmonės priklauso vienas nuo kito. Jų sąveika turi nesveiką, liguistą pobūdį. Kai vienam gera ir linksma, kitas gali jaustis susierzinęs, piktas ir nuskriaustas.

Stresas

Susimąstykite apie savo dabartinę psichoemocinę būseną. Jeigu tai permanentinis stresas, įtampa, baimė, greičiausiai santykiuose yra didelių problemų.

Sveika sąjunga pripildo žmones energijos, daro juos laimingais ir harmoningais.

Jei savo poroje pastebėjote disfunkcijos požymių, nenusiminkite. Laiku atlikta psichoterapija padės normalizuoti jūsų santykius.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *