Nelaukite iš vyrų negalimų dalykų

Kaip dažnai moterys nusivilia savo vyrais, kai tie nepateisina lūkesčių. Juk moterys nežinia kodėl galvoja, kad jeigu, pavyzdžiui, dabar jis nedovanoja gėlių, tai nieko baisaus, “kai ištekėsiu – išmokysiu jį tai daryti, arba pats susiprotės”. O paskui – ups! – suklydau truputėlį, jis kažkodėl nieko taip ir neišmoko. Štai tada ir užplūsta baisus nusivylimas. Prasideda pretenzijos stiliumi “tu manęs nemyli”, “tu bejausmis stuobrys” ir panašiai. O juk vyras net neįtarė, kad jūs dėl kažko nepatenkinta ir kad buvote sugalvojusi gudrų planą “kaip padaryti iš jo žmogų”. Jis, naivuolis, tikėjo, kad patinka jums toks, koks yra.

Nėra jokios prasmės reikalauti iš vyro to, ko jis paprasčiausiai negali jums duoti, kadangi niekada to neturėjo. Pavyzdžiui, kurių galų jūs laukiate svaiginančios romantikos ar neįtikėtinų siurprizų iš žmogaus, kuris niekada anksčiau nepasižymėjo tose sferose? Na nėra jame tos romantikos, gamta neužprogramavo. Esant dideliam norui, jis, žinoma, gali kažką pakeisti savo prigimtyje ir netgi išmokti duoti jums tai, ko laukiate, pavyzdžiui, daugiau dėmesio, komplimentų. Tačiau nėra jokios garantijos, kad taip ir bus.

Tai visiškai nereiškia, kad vyras jūsų nemyli. Tiesiog jo “meilės kalba” gali visiškai skirtis nuo jūsiškės arba jis pernelyg emociškai santūrus ir uždaras. Vyras galėjo neturėti šeimoje pavyzdžio, kaip reikia elgtis su moterimi. O jums tai atrodo keista ir nesuprantama. Juk tai elementaru! – manote jūs. Taip, jums galbūt elementaru, tačiau ne jam. Dėl to reikia tai suprasti ir visada turėti galvoje.

Taip pat labai svarbu matyti vyrą tokį, koks jis dabar yra. Tiesiog pamąstykite ir sąžiningai, atvirai atsakykite sau į klausimą, ar esate pasirengusi nugyventi su šiuo žmogumi visą likusį gyvenimą, atsižvelgdama į faktą, kad jis, galbūt, gali taip ir neišmokti berti komplimentų ir kiekvieną diena dovanoti gėlių. Štai toks jis neromantiškas ir nieko nepadarysi. Jūs tikrai tam pasiruošusi?

Galbūt jis ir stengsis kartais pradžiuginti jus dovanomis, bet jeigu jums tai išties be galo svarbu, tai vertėtų iškart įsisąmoninti, jog santykiuose su šiuo konkrečiu vyriškiu jūs greičiausiai taip ir negausite viso šito tokiais kiekiais, kokie jums būtini.

Ir tada turite dvi išeitis iš susidariusios situacijos. Arba priimate jį, tokį neromantišką, koks jis yra, tačiau susikoncentruojate į kitus teigiamus jo bruožus, pavyzdžiui, sugebėjimą prisiimti atsakomybę ir rūpintis, kad visada būtumėte gražiai aprengta, skaniai pamaitinta ir saugi. Arba imkite ieškoti tokio, kuris dainuos jums serenadas po langais ir apibers komplimentais.

Supraskite vieną elementarų dalyką – nereikia reikalauti iš žmogaus to, ko jis paprasčiausiai neturi ir negali. Juk jūs nemanote, kad spausdama apelsiną, išspausite obuolių sultis. Tas pats ir su žmonėmis. Nereikia jų terorizuoti, turint vilties “išspausti” tai, ko ten niekada nebuvo ir būti negalėjo. Jeigu vyras nemėgsta ir nemoka sakyti rafinuotų ir gražių komplimentų ar nenori jumis dabar rūpintis, labai kvaila tikėtis, kad jis staiga nei iš šio, nei iš to pradės tai daryti vėliau, supraskite tai pagaliau.

Būkite sąžininga su savo partneriu, o pirmiausia – su pačia savimi. Išsiaiškinkite savo prioritetus santykiuose ir jau tada galėsite suprasti – tinka šis žmogus jums, ar netinka. Ir turėkite galvoje – idealių žmonių nebūna, tiesiog su kažkuo mes pasirengę taikstytis, o su kažkuo – ne. Dėl to nereikia žmogaus perdarinėti, pritempti prie savo šablonų ir stereotipų – visa tai labai liūdnai baigiasi. Geriau priimkite vienas kitą tokiais, kokiais jau dabar esate, ir tegu judviejų santykiuose visada atsiras vietos kompromisams ir nuoširdžiam troškimui suteikti vienas kitam laimę. Sėkmės jums!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *