Nelįskite vyrui į sielą – jis to neatleis

Labai daug moterų daro lemtingą klaidą, mėgindamos tapti pačia svarbiausia ir artimiausia vyro patikėtine. Tai reiškia, kad jos visais įmanomais būdais stengiasi parodyti, kokios jos vyrui reikalingos, nuolat mėgina brautis vyrui į širdį.

Tačiau žmogus – tai autonominė sistema, į kurią įsilieti neįmanoma ir nėra jokio reikalo. Ir jeigu jau artintis prie jo ribų, daryti tai reikia maksimaliai taktiškai ir atsargiai. Tačiau kai kurių įsimylėjusių moterų sustabdyti jau neįmanoma. Jeigu jau ji nusižiūrėjo sau „grobį, tai dabar iš kailio išsiners, kad įrodytų jam (ir sau pačiai, kas svarbiausia), jog šis vyras – jos nuosavybė.

Kad galima būtų tai padaryti, būtina įsibrauti į pačias vyro sielos gelmes, paimti į savo kontrolę visus partnerio išgyvenimus, veiksmus, jausmus, emocijas.

Ir tai – lemtinga klaida!

Įsimylėjusi moteris kaip katė stengiasi „pažymėti“ savo teritoriją. Šiuo tikslu į darbą paleidžiami patys įvairiausi triukai ir gudrybės. Moteriškė bando pateikti save kaip niekuo jai kol kas dar nusikalsti nespėjusio vyro pagalbininkę, slaugę ir gelbėtoją. Jei vyras problemų kol kas dar neturi, moteris labai operatyviai jų prigalvos. Neretai tokie veiksmai peržengia visas sveiko proto ir padorumo ribas.

Dėl to nėra nieko nuostabaus, kad vyras sprunka visu greičiu nuo tokios jam visiškai nereikalingos hiperglobos. Tačiau moters vis tiek neįmanoma įtikinti, kad ji buvo neteisi, elgėsi, švelniai tariant, nekorektiškai su šituo, iš esmės kol kas dar visiškai svetimu jam žmogumi.

Tačiau kaipgi moteriai save sustabdyti, jeigu ji dabar gyvena tik savo partneriu, jeigu jau spėjo visiškai įsilieti į jo gyvenimą ir visiškai jame ištirpti? Jos giliu įsitikinimu, partnerio istorija tapo jos pačios asmenine istorija. Ir ji neturi jokio noro pati sau prisipažinti, kad prarado savo pačios reikalus, pomėgius, asmeninio bendravimo ratą. Tarsi kompiuterio pelyte pertempė savo gyvenimo failą ir partnerio gyvenimo aplanką.

Pati moteris, susirgusi tokia nesveika priklausomybe, retai gali atsikvošėti. O jeigu vyras išsprūsta iš jos totalios kontrolės ir globos, ji ims kaltinti ne save, o būtent vyrą. Nė už ką nenorėdama prisipažinti sau pačiai, kad pažeidė visas įmanomas žmogaus asmenines ribas ir kad pastaruoju metu pati sau tapo neįdomi ir nesvarbi…

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *