Nelįskite vyrui į širdį, jis jums šito neatleis

Dauguma moterų daro lemtingą klaidą, kai užsimano tapti neatskiriama vyro dalimi. Tai reiškia, kad jos kaip įmanydamos stengiasi pademonstruoti, kokios jos jam reikalingos, būtinos, kai nekviestos lenda žmogui į širdį su replėmis ir atsuktuvu. Tačiau žmogus – autonominė sistema. Į ją įsilieti nereikia. O jeigu norisi priartėti prie jo asmeninės erdvės, daryti tai reikia taktiškai ir atsargiai.

Tačiau moters sustabdyti neįmanoma. Jeigu jau ji nusižiūrėjo sau “auką”, tai išsiners iš kailio, kad visiems ir visų pirma sau pačiai įrodytų, jog šis vyras – jos nuosavybė. O tam reikia įsibrauti į menkiausias vyro veiksmų ir pergyvenimo smulkmenas.

Lemtinga klaida!

Įsimylėjusi moteris tarsi katė “pasižymi” savo teritoriją. Šiuo tikslu į darbą paleidžiamos pačios įvairiausios gudrybės. Moteriškė stengiasi pateikti save nieko jai blogo nepadariusiam vyrui kaip pagalbininkę, auklę ir gelbėtoją. Jeigu vyras problemų kol kas neturi – problemos skubiai sufantazuojamos. Be to, dažnai partnerės smalsumas ir įžūlumas išmušant jai reikalingą informaciją iš mylimo žmogaus peržengia visas sveiko proto ribas.

Tai ko gi stebėtis, jei partneris galiausiai tepa slides nuo tokios hiperglobos?

Tačiau moters neįtikinsi, jog ji buvo neteisi, kad elgėsi nekorektiškai su kitu žmogumi.

Ir kaip tai moteriai prisiversti sustoti, jeigu ji dabar gyvena tik su savo partneriu, pati visa sulindo į jo gyvenimą ir ištirpo jame? Partnerio istorija ir jo gyvenimas, jos supratimu, jau tapo jos istorija ir jos gyvenimu. Ir jai nesinori pačiai sau prisipažinti, kad neturi jokių savų reikalų, pomėgių, asmeninio bendravimo. Tarytum kompiuterine pelyte permetusi savo gyvenimo failą į byla, kurios pavadinimas “Vyras”.

Pati moteris retai pajėgi atsikvošėti. Ir jeigu vyrui pagaliau pavyksta ištrūkti iš jos totalios globos, ji dėl visko kaltina būtent vyrą. Visokeriopai vengdama prisipažinti sau pačiai, kad pažeidė visas įmanomas sveiko proto ribas ir pastaruoju metu tapo neįdomi netgi pati sau.

Kodėl taip gavosi, kad vyras užėmė tokią svarbią vietą jos gyvenime? Iš kur tas auklėjimo ir globojimo įkarštis, nukreiptas į suaugusį, savarankišką žmogų?

Jei nesigauna susigaudyti pačiai, laikas kreiptis į psichologą. Drauge su juo galima pamėginti išsiaiškinti absoliučiai neproduktyvaus elgesio ir santykių žlugimo priežastis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *