Nemalonūs moteriški įpročiai

UŽSICIKLINIMAS TIES IŠVAIZDA

Kai moteris valandomis staiposi priešais veidrodį, versdama vyrą laukti ir nervingai rūkyti už durų – akivaizdu, kad nuotaikos jam tai nepakels. Tas pats pasakytina apie amžiną moterišką dramą „Ką apsirengti?”, kuri užgriūva visu sunkumu prieš 5 minutes iki išėjimo iš namų. Galima paminėti ir bandymus pasitikrinti savo išvaizdą veidrodyje vidury aistringų bučinių. O kai moteris pasiima į pikniką gamtoje savo aukštakulnius kaip apavo pamainą, vyriška logika ir kantrybė užmušama galutinai. Stenkitės nedemonstruoti savo mylimajam šitos jūsų silpnybės, geriau anksčiau atsikelkite ir susitvarkykite kol jis dar miega ir pasirodykite jam jau pilnai apsiginklavusi.

TUŠTI PLIURPALAI

Nesibaigiantys moteriški plepalai apie naujausias paskalas ir ne mažiau naujas kolekcijas parduotuvėse, ar, kas dar baisiau, apie serialus – išves iš kantrybės bet kokį vyrą. Ypač kai prasideda tas tarškėjimas labiausiai „tinkamais” momentais: po sekso ar prieš kokį svarbų įvykį. Išeitis paprasta: norisi pačiauškėti – organizuokite pasisėdėjimą su draugėmis, o savo vienintelio nervus geriau patausokite.

NESIBAIGIANTIS APSIPIRKINĖJIMAS

Didžioji dalis vyrų iki širdies gelmių neapkenčia apsipirkinėjimo drauge su savo moterimis. Kam gali kilti noras apeiti 100 parduotuvių, po 20 kartų matuotis daiktus tose parduotuvėse ir dar komentuoti kiekvieną tą skudurą? Dėl to, kad ir kokie būtų idealūs jūsų santykiai, išvaduokite jį nuo rūsčios būtinybės slankioti paskui jus po parduotuves ir vėlgi kreipkitės į drauges.

KOSMETIKOS GAUSA

Vyriška žmonijos pusė nuoširdžiai nesupranta, kuriems galams reikia tiek daug buteliukų, tūbelių, flakonų ir kitokios „laimės”. Negana to, vyrai dažniausiai apskritai nepastebi skirtumo tarp pasidažiusios ir nepasidažiusios moters, kadangi myli jas tokias, kokios jos yra. Dar labiau jie negali pakęsti, kai visas tas gėris paverčia namus sąvartynu, mėtosi visose kertėse ir ant kiekvieno baldo. Taip kad, jeigu negalite sumažinti grožio priemonių skaičiaus, tai bent jau jas sutvarkykite – jums pačiai bus patogiau.

PASIBAISĖTINOS GROŽIO PROCEDŪROS

Kai kurios tokios įprastos moterims grožio procedūros vyrams atrodo nesuprantamos ir netgi bauginančios. Pavyzdžiui, įvairios epiliacijos-depiliacijos, kaukės iš balto molio ar antakių pešiojimas. Visa tai parodo moterį ne iš geriausios pusės ir, savaime suprantama, visiškai sunaikina bet kokią romantiką. Dėl to stenkitės daryti visa tai, kai jūsų vienintelio nėra namuose, o kai pasirodys – būkite jau apsiginklavusios.

ĮDEGIS IR SOLIARIUMAS

Vyrai nesupranta, kam moterims šios procedūros, suvalgančios daugybę laiko ir pinigų, o rezultate paverčiančios moterį apsvilusia višta, ištraukta iš orkaitės. Jums, žinoma, nedraudžiama tai daryti, bet štai piktnaudžiauti tikrai neverta, kadangi tai ne tik negražu, bet ir pakankamai pavojinga.

PAŠALINIŲ MOTERŲ KRITIKA

„Kodėl ji tokia stora?”, „Kuriems galams užsimovė tokį sijoną?”, „Kas pasidarė jos veidui?” ir panašūs klausimai, adresuojami vyrui, įvaro jį į aklavietę. Jam visiškai neįdomu, kaip atrodo ir ką daro kitos moterys, greičiausiai jis palaikys tokius jūsų pasisakymus pačiu banaliausiu pavydu. Dėl to, jei norite aptarinėti aplinkinius – keliaukite pas drauges.

MAŽYBINIAI-ŠVELNYBINIAI VARDAI IR PAVADINIMAI

„Katinėlis”, „zuikutis” ir kitos švelnybės vyro adresu greičiausiai nesukels jam jokio švelnumo. Panašūs išsireiškimai daugumai vyrų asocijuojasi tiktai su mama ir suvokiamos kaip mėginimas sumažinti jo kaip vyro reikšmingumą. Ir neduok Dieve jums leptelėti vieną tokių žodelių jo draugų kompanijoje – tai bus smūgis žemiau juostos.

PER KRAŠTUS BESILIEJANČIOS EMOCIJOS

Joms priklauso ir reguliarūs triukšmingi santykių aiškinimaisi, ir audringos pavydo scenos, ir juo labiau moteriškos ašaros, kurios įvaro vyrą į aklavietę. Turėkite galvoje, kad ramumas ir šaltakraujiškumas bus naudingi visada ir gali išspręsti praktiškai visas problemas. Būkite protingos suaugusios ir kantrios moterys, o ne mažos isteriškos mergaitės.

NESIBAIGIANČIOS KALBOS APIE JAUSMUS

Pas vyrus viskas paprasta: jeigu jis su jumis, vadinasi, myli jus ir taškas. Daugeliui gi moterų reikalingi vos ne per kelis kartus per dieną garsiai kartojami prisipažinimai, mielos SMS ir gėlės. Vyrams visa tai – absoliuti beprasmybė. Turėkite galvoje, kad žodžiai – ne pats svarbiausias dalykas ir klausinėjimai „ar tu mane tikrai myli?” nepadės jums pagerinti santykių. Tegu geriau jausmai, ir jūsų, ir jo, pasireiškia veiksmais – tai kur kas efektyviau ir tikroviškiau, o ir abiejų nervai liks nenukentėję.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *