Nemalonūs Zodiako ženklų bruožai, kurie atstumia meilę

Rasti savo meilę nėra lengva, tačiau ir suradę galite ją prarasti akimirksniu, jei netyčia atskleisite savo bjauriausias savybes. Astrologai nustatė, kokios kiekvieno Zodiako ženklo savybės labiausiai atgraso potencialius partnerius.

AVINAS

(03 21–04 20)

Ambicingi ir kryptingi Avino ženklo atstovai dažnai nuvertina savo partnerį. Be to, jie gali žiūrėti į ji kaip į gražų vaizdą. Tuo pačiu šio Zodiako ženklo atstovai leidžia sau nepaisyti antrosios pusės interesų ir norų. Išrinktasis tokios nepagarbos netoleruos ir išeis.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Nuoširdus pokalbis – ne jūsų stichija . Jūs vengiate atvirumų, nenorėdami pripažinti savo jausmų net sau. Partneriui sunku suprasti jūsų emocijas. Laikui bėgant Jaučio izoliacija ir nenoras kalbėti apie santykius sunaikins net stipriausią ir labiausiai atsidavusio žmogaus meilę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Partneriui patinka tokie charakterio bruožai kaip draugiškumas ir atvirumas. Tačiau kai santykiuose prasideda krizė, Dvyniais negalima pasikliauti – jie tiesiog bėga nuo problemų. Svarbu atsiminti, kad santykiai taip pat yra ilgas ir kruopštus darbas. Trokšdami tik lengvumo ir romantikos, išgąsdinsite kitus ir atstumsite meilę.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio partnerį santykių pradžioje gąsdina jo artimumas. Tačiau kai tik Vandens stichijos ženklas pradeda pasitikėti išrinktuoju, situacija dar labiau pablogėja. Vėžys tiesiogine prasme ištirpsta savo mylimajame. Jis ištrina savo asmenines ribas ir galiausiai praranda individualumą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas sunkiomis akimirkomis išlieja pyktį ant savo antrosios pusės. Be to, jam gali pagesti nuotaika dėl bet kokių smulkmenų. Partneris ilgai to netoleruos ir išeis, net nepaisydamas stiprių jausmų. Ypač jei Liūtas dažnai rengs tokius emocinius sukrėtimus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nuo pirmųjų santykių dienų Mergelės ženklo atstovų partneriai pastebi, kad bando juos taisyti. Tai erzina ir net skaudina. Bet Mergelei tai nerūpi. Ji įsitikinusi, kad viską daro teisingai ir padeda savo partneriui augti. Jei ji neišgirs savo mylimojo ir nenustos jam daryti spaudimo, ji praras santykius.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kantrybė yra Svarstyklių stiprybė. Tačiau santykiuose šio Zodiako ženklo atstovai per ilgai slepia savo poreikius. Jie kenčia, pasitenkina mažiau, o paskui susierzina ir tiesiogine prasme sprogsta dėl smulkmenų. Tai kartojasi periodiškai. Be to, jie laiko tarpai tarp jų vis trumpės.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas yra linkęs į kraštutinumus ir net nesistengia siekti „aukso vidurio“. Be to, tai ryškiausiai atsispindi santykiuose. Net ir maža smulkmena gali sugadinti Skorpiono nuotaiką, o pyktį jis išlies ant rūpestingo partnerio, kuris stengiasi jį nuraminti ir pralinksminti. Tokio elgesio jis netoleruos ir išeis, nors širdyje išliks meilė nedėmesingam ir atšiauriam buvusiam mylimajam.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys turi du bruožus, kurie baugina ir atstumia savo partnerius. Pirmasis yra susijęs su jo atsiribojimu. Išrinktajam jis nepasakos apie savo svajones, norus, planus. Tai verčia partnerį susimąstyti apie tai, ko verti tokie santykiai. Antroji priežastis yra susijusi su pernelyg dideliu Šaulio atvirumu su draugais. Jis pasirengęs jiems pasakoti net intymias smulkmenas.. O tai yra labai pavojinga tendencija. Tikėtina, kad partneriui nepatiks tai sužinoti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio išrinktieji pastebi jo polinkį viskuo skųstis. Žinoma, šis Zodiako ženklas sau leidžia taip elgtis ne visada, bet tik sunkiais momentais. Tačiau užsitęsus juodajam periodui partnerio kantrybė išsenka ir jis pasitraukia.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Ginčai tarp Vandenio ir išrinktojo dažnai perauga į intelektualų mūšį ir bandymą nustatyti nugalėtoją. Be to, šis Oro stichijos ženklas stengiasi parodyti savo pranašumą, nepastebėdamas antrosios pusės nuoskaudų. Jei Vandenis atskleis savo nesugebėjimą leistis į kompromisus, tada sąjunga truks neilgai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo atstovai yra labai apdairūs ir ramūs, bet tik ne tada, kai įsivelia į kivirčus su partneriu. Konflikto įkarštyje gali per daug išsilieti. Jiems nieko nereiškia, kad jų kaltinimai yra nutolę nuo tiesos. Kartais jie tiesiog nueina per toli. Dažnai Žuvys ištirpsta santykiuose ir to paties reikalauja iš partnerio. Jos praranda susidomėjimą kitais dalykais, atsisako bendrauti su draugais. Ir tai veda prie to, kad jos tampa neįdomūs savo mylimajam.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *