Nereikia padėti vyrams. Bus tik blogiau

Moterys savo nesuvaldomu troškimu padėti kartais daro visiškai nereikalingus dalykus, kurie ne tik nepadeda, bet netgi kenkia aplinkiniams. Ypač tai pasakytina apie vyrus. Pateiksiu kelis pavyzdžius, su kuriais dažnai susiduriu per savo konsultacijas.

Moteris gyvena su vyru, kurio talento niekas negali įvertinti. Jis didis muzikantas (dailininkas, verslininkas, mokslininkas, rašytojas), tačiau niekas jo nesupranta, išskyrus jį patį. Jis nedovanoja moteriai gėlių ir dovanų, nekviečia jos į kavinę, teisindamasis, jog dirba ir laukia, kad kažkas pagaliau jo darbą nupirks. Štai tada bus viskas puiku. Moteris laukia, pati dirba, padeda jam, apmoka visas sąskaitas… Metus, du, tris… Dešimt…

Dar situacija. Moteris gyvena su vyru nesusituokusi, jis jai netgi kartais kažką nuperka, kažkur pakviečia, tačiau aiškina, kad nepasiruošęs rimtiems santykiams (išskyrus bendrai leidžiamą laiką ir seksą), vaikų nuo jos nenori, šeimos kol kas irgi, kadangi turėjo labai probleminius ankstesnius santykius/jis dar normaliai neatsistojo ant kojų/dar neišsisiautėjo/jam reikia prieš tai su žmona išsiskirti/reikia iš pradžių praturtėti… Moteris tiki ir laukia, tarnauja jam metus, du, tris… Dešimt…

Tačiau nei vienu, nei kitu atveju nieko nevyksta, moteris galvoja: “Tikriausiai per mažai stengiausi!” Įsidarbina antrame, trečiame darbe, aria kaip vergė plantacijoje, tačiau niekas nesikeičia.

Tokios moterys ateina pas mane į konsultaciją ir sako: “Noriu padėti savo vyrui. Noriu padaryti jam tą ir aną… Patarkite, ką dar galėčiau padaryti. Juk jis pats be manęs negalės, jam ir taip sunku”.

Ir tada aš ramiai atsakau: “Pats svarbiausias dalykas, kurį jūs galite padaryti vyro labui – nustoti kažką daryti”.

Kol moteris santykiuose užima aktyvią poziciją – dirba, aprūpina, tol vyras viso to nedarys arba darys labai vangiai.

Jei norite vyrą padaryti vyru – nutokite jam padėti, jį globoti ir panikuoti dėl jo nesėkmių.

Normalus suaugęs vyras pats pajėgus išspręsti savo problemas ir dar padės moteriai išspręsti jos bėdas.

Pamirškite apskritai frazę “Padėti vyrui”, nežeminkite jo šiais žodžiais. Mes galime juos palaikyti, tačiau ta parama pasireiškia trimis formomis:

  • Tikėjimas vyru (tikėjimas be žodžių, pakanka susižavėjusio žvilgsnio. Svarbu įžvelgti gerus vyro bruožus);
  • Gera ar tiesiog rami nuotaika (kad neeikvotų visų savo jėgų santykiams aiškintis namuose, kad būtų užtikrintas tvirtu užnugariu);
  • Maloni atmosfera namuose (švaru ir skanu).

Jei norite, kad jūsų vyriškis būtų stiprus ir vyriškas, nereikia mokyti jo gyventi, švaistytis patarimais, nereikia remti jo finansiškai jo reikaluose, nereikia jo gailėti!

Net jeigu išgyvenate sudėtingus laikus, neįsikinkykite į darbą, leiskite jam tobulėti, įveikiant sunkumus. Vyras tobulėja per sunkumus, vystosi, vyriškėja, tvirtėja ir galiausiai pradeda pats save gerbti. Jei užklupo finansinės problemos, netarkuokite vyro, išsaugokite gerą nuotaiką, net jei kurį laiką ant stalo bus tik kruopos. Tuo jūs duosite vyrui suprasti, kad jis brangus ir mylimas nepriklausomai nuo aplinkybių. Ir tai dar labiau sustiprins jo tikėjimą patikimu užnugariu.

Užsiimkite savimi, savo grožiu, išmokite džiaugtis gyvenimu ir jaustis patenkinta nepriklausomai nuo aplinkybių. Tada ir situacija pradės keistis, kaip ir vyras.

O jeigu vyras nesijaučia už jus atsakingas – jis greičiausiai ne jūsų vyras. Reikia padirbėti su saviverte ir tada pritrauksite normalius, atsakingus vyriškius. Nereikia eiti į kompromisus ir metų metus gyventi trypiant pačią save.

Visų pirma reikia pačiai tapti moterimi, išmokti save vertinti, užsiimti savimi ir savo mintimis. Tada greta jūsų bet kuris vyras ims demonstruoti pačias geriausias savo savybes.

Nežalokite savo vyrų gailesčiu ir nuolatine pagalba. Vyras pats viską gali. Tiesiog patikėkite juo ir suteikite šansą tapti jūsų herojumi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *