Nesavanaudiškiausias Zodiako ženklas – jiems nieko negaila

Jie duos tiek, kiek gali.

6 Jautis

Jaučiai yra nesavanaudiški, nes jiems patinka žinoti, kad jais galima pasikliauti. Jie yra neįtikėtinai patikimi, palaikys jus kaip niekas kitas ir mėgsta užtikrinti, kad visi jaustųsi laukiami ir patogiai.

„Jie jaučia pasitenkinimą, kai rūpinasi kitų poreikiais”, – sako Tara Bennet, „Mediumchat” astrologė ir dvasinė trenerė, ir priduria, kad šie žemės ženklai yra nesavanaudiški be jokių pastangų, niekada nelaukia pripažinimo ar padėkos už savo gerus darbus.

5 Liūtas

Nors Liūtai garsėja savo charizma ir bendraujančia asmenybe, šie liūtai taip pat turi didžiules širdis.

Raquel Rodriguez, astrologė ir „Your Zodiac” įkūrėja, sako, kad jie yra labai dosnūs ir dažnai naudojasi savo prigimtiniais lyderystės įgūdžiais, kad gintų kitų interesus.

Liūtai padarys viską, ką gali, kad atskleistų kitiems tai, kas geriausia. „Jiems malonu pakylėti žmones, o jų gerumo apraiškos – nuo didingų gestų iki nuoširdžių komplimentų”, – priduria R. Rodriguez.

4 Žuvys

Kadangi Žuvys yra vandens ženklas, natūralu, kad dėl savo mylimųjų jos stengiasi padaryti daugiau, nei reikia.

Rodriguezas pažymi, kad jų džiaugsmas kyla iš paties dovanojimo, todėl jie yra labai nesavanaudiški žmonės.

Tačiau kartais jiems kyla sunkumų, kai reikia nustatyti ribas. „Žuvų žodyne tiesiog nėra „ne”, – aiškina Bennet

. Jie sugriaus savo planus, kad įsitikintų, jog kažkieno kito planai klostosi sklandžiai. Nors tai nerealu, šios žuvys svajoja apie pasaulį, kuriame absoliučiai visi būtų laimingi.

3 Mergelės

Mergelės nieko taip nejaudina, kaip galimybė kam nors padėti. Būdamos tarnystės ženklas, jos gali įjungti aukštą pavarą, jei iškyla krizė, ir nedvejodamos bus šalia, kai jums jų prireiks.

„Nesvarbu, ar tai būtų pagalba draugui tvarkyti savo gyvenimą, ar tiesiog išklausymas, Mergelės siūlo praktinę nesavanaudiškumo formą, kuri yra neįkainojama”, – sako J. Rodriguez.

Šie žemės ženklai turi neprilygstamą pastabumą detalėms ir gali greitai nuspėti, ko jums reikia, dar prieš jums tai suvokiant.

2 Svarstyklės

Svarstyklės gyvena tam, kad kiti būtų laimingi ir patogūs. Jos visada stengiasi, kad visi aplinkiniai jaustųsi vertinami, ir lengvai nustumia savo norus į šalį, jei tai padeda išvengti konfliktų.

Bennet juos apibūdina kaip nesavanaudiškus iki kaulų smegenų. Kartais jos gali nueiti per toli, nepaisydamos savo poreikių, tačiau rūpinimasis kitais joms yra būtinas.

„Jei jie jaučia, kad galėjo padaryti daugiau ir to nepadarė, jie jaučiasi labai nepatogiai”, – priduria Bennet.

1 Vėžys

Nėra abejonių, kad Vėžys yra nesavanaudiškiausias Zodiako ženklas, o Rodriguezas netgi teigia, kad rūpinimasis jiems toks pat natūralus kaip kvėpavimas.

Niekas taip neatsisakytų to, ką daro, kad pasirūpintų jumis, kaip šie empatiški vandens ženklai. Jie labai myli savo šeimą ir draugus ir paprastai yra klijai, kurie išlaiko santykius.

„Įdomu tai, kad Vėžių nesavanaudiškumas yra taip giliai įsišaknijęs, kad jie beveik nelaiko to pasirinkimu – jie tiesiog tokie yra”, – priduria Rodrigesas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *