Nesusirasite meilės iki to laiko, kol nepaleisite žmogaus, su kuriuo buvote nelaimingi

Kad ir kaip būtų dabar sunku, svarbiausia turėti galvoje, kad esate ne vienišas. Jūs ne vienintelis, kuris tempia sunkią naštą ir dėl to pergyvena. Galbūt kažkas tokiais atvejais atsigręžia atgal ir stengiasi suprasti, kokią klaidą padarė, ar galima ją ištaisyti. O kažkas ieško problemos sprendimo iš naujo peržiūrėdamas savo vertybes santykiuose. Galima sukti galvą dėl to, kokius žodžius reikėtų parinkti, kad viskas vėl liktų kaip buvę. Galiausiai viskas susiveda į tai, kad visi mėginimai išsaugoti partnerį neduoda jokio rezultato.

Ar uždavėte sau klausimą, kodėl jūsų pastangų buvo negana? Nesuprantate, kaip tas žmogus galėjo žvelgti į jus kaip į kažką savaime suprantamo? Stebitės, kodėl jis negalėjo deramai įvertinti, jūsų reikšmės jo gyvenime? Nedarykite šito. Ši klaida gali įklampinti į dar gilesnę depresiją. Jūs jau leidote tam žmogui jus sužeisti. Dėl to palikite viską toje vietoje, kurioje santykiai sugriuvo ir ženkite toliau.

Žinoma, lengviau pasakyti, negu padaryti. Sunku susigrąžinti laimę ir stabilumą, kai mylimas žmogus paprasčiausiai ima ir išeina. Jūs juk patikėjote jam savo širdį. Tai visiškai natūralu, nes tik tokiu atveju jausite tuštumą, kai jus paliks. Ir nesvarbu, kad jautėte, jog šie santykiai geruoju nesibaigs. Jie paprasčiausiai jus nuodijo kiekvieną dieną. Taip, kažkada tarp jūsų įsižiebė kibirkštis, tačiau tos dienos jau nebegrįš. Jūs negalėjote žinoti, kad tai nutiks būtent šiandien, kad nueisite kiekvienas savais keliais. Žmonėms būdinga pasitraukti iš santykių, bet niekas iš atstumtųjų nenori pasiduoti be kovos. Kadangi gėda. Kadangi aplinkiniai gali palaikyti jus silpnu. Visa tai – išsigalvojimai. Taip, jūsų charakteris ir žmogiška prigimtis gali versti elgtis visiškai kitaip, demonstruoti visą jūsų užsispyrimą, tačiau čia ne tai, ko reikėtų. Tai netgi kenkia psichologinei savijautai.

Labai ilgai mums kalbėjo, kad “esame nusipelnę geresnio”, ir kad “neturėtume taikstytis su tokiu partneriu”. Tačiau šių įspėjimų mes negirdėjome. Net neaišku, kodėl? Juk tikrai žinojome kad esame nusipelnę geresnio. Žinojome, kad su mumis elgiamasi ne taip, kaip derėtų. Negavome tos meilės, kurios norėjome. Ir visgi tęsėme santykius. Kabinomės į viltį, kad realybė yra neteisinga, kad viskas galbūt pasikeis į gera. Galima tvirtinti sau, kad kantrybė yra kilnus jausmas, kad neturime palikti žmogaus, kuris gali suteikti laimę. Tegu tik teoriškai. Tegu be didesnių šansų. Tačiau esame pasirengę kentėti skausmą vis iš naujo ir iš naujo, kad sulauktume pagaliau laimės.

Ir nesuvokiame, kad tuo tik atitoliname tai, kas neišvengiama. Santykiai byrės po gabaliuką, apdovanodami vis nauja ir nauja skausmo bei kančių porcija. Stop! Apsidairykite. Kuo ilgiau ten pasiliksime, tuo labiau prastės situacija. Skausmas bus šimteriopai didesnis. Mes neprivalome versti partnerį įžvelgti mumyse geriausią ir įrodinėti jam, kad esame nusipelnę jo meilės. Kai žmogus myli, jis pats mato mumyse vien geriausią.

Ir neturi reikšmės, kiek ilgai trunka santykiai. Kalba eina apie intymumo ir emocinių ryšių laipsnį. Šie ryšiai gali stiprėti ar silpnėti, laikui bėgant. Tačiau labiausiai skaudu, kai mezgate gilų emocinį ryšį su žmogumi, kuris nuo jūsų nusisuka ir nueina šalin.

Paklausykite štai ko. Kaip nebūtų liūdna, tiesa yra ta, jog kai kurie santykiai baigiasi. Ir kai taip atsitinka, nereikia priešintis. Vadinasi, jums reikėjo ne to. Mes neturime būti su tais, kurie mūsų nevertina. Jokios pastangos niekada nekompensuos fakto, kad du žmonės tarpusavyje nesuderinami. Dėl to, kai suvokėme, kad netinkame vienas kitam, reikia mokėti žmogų paleisti.

Nes niekada nesusirasite sau tinkamo žmogaus, jei ir toliau laikysitės įsikibę į dabartinį beviltišką partnerį. Viskas juk paprasta, tiesa? Jūs paprasčiausiai apribojate savo galimybes, švaistote brangų laiką, kurį galėtumėte skirti išties jums tinkančiam žmogui.

Neįsikibkite į tai, kas sukurta ne jums. Suraskite jėgų įveikti šią problemą. Tai būtent problema, o ne tragedija. Sukaupkite drąsą ir išeikite. Kai tik sutiksite savo žmogų, net klausimų daugiau nekils, kodėl viskas nutiko būtent taip. Anksčiau ar vėliau viskas stos į savo vietas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *