Netikėti būdai, kaip sugadinti pasimatymą

Kai abi pusės menkai pažįsta viena kitą, pasimatymą sugadinti labai lengva. Kartais pakanka žodžio, gesto ar nevykusio pokšto, tačiau antrą pasimatymą galite pamiršti ir dėl mažiau pastebimų priežasčių.

„Lietuvaičiai dažnai kartoja: jei nepatinku toks, koks esu, tai mums nepakeliui. Ir tai yra didžiulė klaida, kai ieškai antros pusės. Apsimetinėti niekada nereikia, bet visada verta pasistengti save parodyti iš gerosios pusės. Ypač pasimatymus gadina mūsų įpročiai, kurie draugų kompanijoje yra priimtini, tačiau suprantami palyginti siaurame visuomenės rate“, – sako ekspertas Marius Petrauskas.

Jis pateikia penkis netikėtus lietuvių įpročius, kurie pirmųjų pasimatymų metu Jūsų iš gerosios pusės neparodo.

1. Maisto fotografavimas

Maistas yra tam, kad jį valgytumėte ir juo mėgautumėtės. Jei jį fotografuojate ir viešinate socialiniuose tinkluose, tai rodo Jūsų tuštybę bei fantazijos stoką.

2. Asmenukės

Tiesiog įsidėkite telefoną į kišenę ir pamirškite jį iki pasimatymo pabaigos. Asmenukės (ypač kai žmogus jas daro dažnai) Jūsų pasimatymo partneriui praneša, kad turite psichologinių problemų. Psichologų tyrimai asmenukes sieja su narcisizmu, polinkiu į psichopatiją, makiavializmą ir savęs sudaiktinimą.

3. Prabangūs rūbai

Per pirmuosius pasimatymus nereikia persistengti – užtenka apsirengti palaidinę arba marškinėlius ir džinsus. Daug svarbiau apsirengti švariai ir tvarkingai nei puošniai.

4. Nekalbate

Posakis „tyla – gera byla“ per pasimatymus negalioja. Nekalbėti yra blogiau nei kalbėti per daug. Jei per pasimatymą nekalbate, kitam žmogui atrodo, kad Jums su juo neįdomu arba Jūs esate neįdomus.

5. Per anksti „uždrauginate“

Kai kuriems žmonėms „Facebook“, „Instagram“ ir kiti socialiniai tinklai yra labai intymus bei asmeniškas dalykas. Neskubėkite kviesti jų draugauti iškart visur.

Šie „pasimatymų žudikai“ gali sugadinti nuomonę apie tave ne mažiau nei nesaikingas alkoholio vartojimas. Taip pat reiktų vengti marškinėlių su nepadoriais/vaikiškais užrašais, neplanuoti pasimatymų su kitais žmonėmis ir nepanirti į telefoną.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *