Nuovargio priežastys

Nuolatinis nuovargis, jėgų ir energijos stygius ne visada priklauso nuo išorinių veiksnių. Kartais mes patys apsunkiname savo būklę, negalėdami atsisakyti įpročių, kurie veda į liguistą būseną.

Nesubalansuota mityba. Maistas gyvenime vaidina didžiulį vaidmenį, tačiau jis gali tapti nuodais, jei savęs neribosite. Persivalgymas, gausus riebus, miltinis, sūrus ir rūkytas maistas sukelia nuovargį, o saldumynai tuščiu skrandžiu energiją grąžina tik trumpam. Atkurti energiją galite į racioną įtraukę daugiau šviežių daržovių, vaisių ir uogų.

Režimo pažeidimai. Chroniškas nuovargis ir miego trūkumas – ne patys geriausi aktyvaus ir žvalaus žmogaus palydovai. Kad nuovargis ir pesimizmas liktų praeityje, svarbu laikytis dienos režimo, laiku pailsėti ir išsimiegoti. Prieš miegą svarbu atsisakyti televizoriaus, taip pat atidėti į šalį telefoną, kad neužsisėdėtumėte socialiniuose tinkluose.

Stresas. Įveikti stresą įmanoma, jei išmoksite kitaip žvelgti į situacijas, neimsite visko giliai į širdį, taip pat pakelsite savivertę ir vengsite bendravimo su nemaloniais žmonėmis. Stresinėse situacijose svarbi ramybė, o kasdienė praktika padės pasiekti šią būseną. Šitaip bus lengviau išsivaduoti nuo pykčio ir neprarasti jėgų.

Nebaigti darbai. Dažnai viską atidedame vėlesniam laikui, taip pablogindami savo situaciją. Nebaigti darbai kaupiasi, keldami susierzinimą ir pyktį, atimdami džiaugsmą, nuolat pritraukdami į save dėmesį ir mintis. Vargu ar pavyks iš karto atsikratyti tokio įpročio, tačiau kasdienis darbas su savimi ir planavimas padės išvengti tokių bėdų ateityje.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *