Padarykite pauzę…

Daugiafunkcinis darbas, šiuolaikinio gyvenimo tempas kiekvienam iš mūsų nustato gana aukštą aktyvumo lygį, kuris reikalauja daug pastangų, energijos ir laiko. Nenuostabu, kad tokiomis sąlygomis lengva pasijusti „vovere rate“. O tai laikui bėgant sukels tiek emocinį, tiek profesinį perdegimą.

Todėl labai svarbu kartas nuo karto sustoti, padaryti visuose reikaluose pauzę.

Tokių pauzių prasmė – skirti laiko sau ir pasistengti išgirsti save triukšmingame visų tų aktualių klausimų ir problemų sraute.

Tokiais momentais svarbu užduoti sau šiuos klausimus:

  • Kurlink aš judu?
  • Kam man to reikia?
  • Ar nepamiršau savęs šiame šurmulyje?
  • Kiek laiko užima mano darbas?
  • Kiek laiko skiriu šeimai ir artimiesiems?
  • Ir galiausiai, kiek laiko man gaunasi skirti sau pačiai?

Tokių pauzių metu svarbu skirti laiko sau, rasti ir panaudoti resursus, kurie padės, kurie taps palaikymu ir motyvacija.

Tai bus metas pasisemti energijos, atsigauti, pasirūpinti savimi. Kaip tai galima padaryti? Kur pasisemti energijos ir jėgų?

Pateiksiu keletą pavyzdžių, kurie tikriausiai jums žinomi, tačiau svarbu juos dar kartą prisiminti.

Bendravimas su draugėmis. Taip, harmoningi pozityvūs susitikimai ir gyvas bendravimas yra neišsenkantis šaltinis visoms moterims. Dalinamės emocijomis, patirtimi, taip palaikydamos viena kitą. Toks bendravimas bus naudingas tik tuo atveju, jei nebus konkurencijos, o priešingai, viešpataus geranoriškumas ir atvirumas.

Pomėgiai. Kurti kažką gražaus – visada labai geras teigiamos energijos šaltinis. Tik su sąlyga, kad mėgstamiausias užsiėmimas teikia pasitenkinimą.

Kūnas. Labai naudinga dėmesingai elgtis su savo kūnu, būti dėmesingai savo pojūčiams, suteikti sau galimybę fiziškai atsipalaiduoti. Tiks SPA procedūros, masažai, kas tik norite.

Gamta. Ne paslaptis, kad galimybė pabūti gamtoje, o kartais ir tiesiog gryname ore leidžia atgauti jėgas, energiją, pasijusti tarsi naujai gimusiai.

Naujos vietos, kelionės. Tai nebūtinai turi būti kelionės į užsienį. Paprastas neskubus pasivaikščiojimas po gimtąjį miestą, kitų žmonių stebėjimas. Tuo pat metu svarbu stebėti save, savo jausmus, mėgautis šiomis akimirkomis.

Pirkiniai. Taip. Moteriai išties svarbu kartas nuo karto įsigyti ką nors naujo, palepinti save pirkiniais.

Mokymai. Galimybė sužinoti kažką naujo apie save, pažvelgti į save kitų akimis – viso to galima išmokti psichologiniuose mokymuose.

Tai, žinoma, nepilnas sąrašas, ką galima ir reikia padaryti pačioms bent retkarčiais. Svarbiausia sąlyga – jums turi tai patikti!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *