Padėkokite tam, kuris išėjo ir jus paleido

Kai išsiskiriame, mes liūdime ir gailimės. Taip, žinoma, širdyje sunku, juk tiek daug visko jus vienijo ir apskritai galbūt manėme, kad tai jau visiems laikams. Tačiau praėjo kažkiek laiko ir partneris nutarė paleisti jus, žengti toliau per gyvenimą vienas ar su kitu žmogumi.

Taip, tai sunku ir liūdna, tačiau gyvenime taip jau pasitaiko. Jūs pačios pamatysite, kad praeis visai nedaug laiko ir suprasite, kad viskas buvo į gera. Laikas viską sudėlios į lentynėles. O dabar, šiuo momentu, geriau pagalvokite apie tai, kad galite tiesiog gyventi ir jausti nuoširdų dėkingumą savo kitados taip karštai mylėtam žmogui.

Turėtumėte būti jam dėkinga už tas nuostabias akimirkas, kupinas jūsų nuoširdžios laimės ir meilės, juk tiek daug moterų savo gyvenime netgi šito neturėjo ir neturi, jos vis niekaip negali sutikti tokio žmogaus. O jūsų gyvenime toks žmogus buvo ir dabar jūs tiksliai žinote, kad galite ir mokate išties mylėti. Vadinasi, galėsite pamilti dar kartą.

Padėkokite jus palikusiam už tai, kad jo dėka dabar tapote stipresnė ir labiau savimi pasitikite. Juk išgyvenote ir sugebėjote pergyventi tą skausmingą patirtį ir dabar jūs jau nieko daugiau nebijote. Padėkokite už tai, kad jau pasidarėte sau konkrečias išvadas, gavote konkrečias pamokas ir dabar tiksliai žinote, ko norite, o ko nė už ką nepakęsite savo sekančiuose santykiuose.

Padėkokite už tai, kad po visko, kas nutiko, pradėjote dar labiau vertinti tuos, kurie niekada neišeis ir jūsų nepaliks. Padėkokite už tai, kad tasai žmogus pačiu laiku užleido savo vietą greta jūsų kitam – kuris nepanorės, o ir paprasčiausiai negalės jūsų atsisakyti.

Padėkokite tam žmogui už tai, kad jums pagaliau atsirado laiko sau pačiai. Laiko, kurį galėjote naudingai panaudoti, kad pagaliau aiškiai suprastumėte, kurlink reikia eiti toliau ir ko jūs apskritai norite iš savo gyvenimo.

Padėkokite už tai, kad dabar suprantate, jog neįmanoma priversti kito žmogaus iš naujo jūsų pamilti. Dabar jau žinote, kad reikia būti su tuo, kuris visų pirma kovoja būtent dėl jūsų ir judviejų santykių, o ne prieš jus ar tiesiog pernelyg greitai nuleidžia rankas ir išeina.

Padėkokite už tai, kad tas žmogus išmokė jus pagarbiau ir labiau tausojančiai elgtis visų pirma su pačia savimi, juk dabar jūs pagaliau suvokėte, kad vienintelis žmogus, kuris niekada ir nė už ką neišduos ir nepaliks, kad ir kas atsitiktų – tai jūs pati.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *