Panašus traukia panašų

Neseniai teko dirbti su kliente, kuri buvo ne juokais susijaudinusi dėl savo dvidešimtmetės dukros. Moteris buvo išsiskyrusi, dukrą augino viena. Iš visų jėgų stengėsi, kad jai nieko netrūktų. Ir jai pavyko. Dukra gavo viską, ko norėjo, mokėsi brangiame universitete, važinėjo geru automobiliu, kurį nupirko mama. Tačiau!

Dukra viską nuvertindavo, grubiai elgėsi su mama, neužbaigdavo nė vieno pradėto darbo, o baisiausia – susirado vyriškį, kuris neatitiko jos šeimos statuso, labai mažai uždirbo ir visiškai nieko nesiekė!

Mamai – panika. Ką daryti, kodėl dukrą iš tokios puikios šeimos traukia tokie vyrai?

Teko gerai padirbėti, kol išaiškinau mamai, kad jos pasiektas socialinis statusas – tai jos, mamos, statusas. Ir dukra su juo neturi nieko bendro. Mama mezgė savo socialinius ryšius, aukojo savo jėgas ir energiją visam tam, ką ji dabar turi, ir visa tai turi ryšį tik su ja pačia. Dukra šiame procese nedalyvavo, ji tik vartojo, be to, tokiais kiekiais, kokių neužsitarnavo. Iš čia ir mamos pastangų nuvertinimas.

Pinigai, socialiniai ir seksualiniai santykiai, sveikata – visa tai yra viena realybė..

O vyrą į savo gyvenimą pritraukė tik tuo, ką pati sukaupė, atsivedė jį į savo realybę. Ir kitko jai neduota.

Gyvenimas šio vyro asmenyje suteikė merginai šansą. Būdama su juo, ji galės padirbėti su tais dalykais, su kuriais nedirbo, gyvendama su mama, dabar ji galės pati, savarankiškai, žingsnis po žingsnio kaupti savo pačios energijos potencialą. Savo jėgų, galimybių, tame tarpe ir finansiniu, potencialą.

Stebuklų nebūna. Tuščia moteris nepritrauks pilnaverčio vyro.

Jei merginos viduje tuštuma, ji pritrauks jaunuolį su lygiai tokiu pat menku potencialu. Blogiausiu atveju savo gražiais drabužiais, užpakaliuku, krūtine, išoriška, pačios neužsidirbta gerove ji pritrauks lygiai tokį patį jaunuolį – išpuoselėtą už tėvelių pinigus ir tuščią viduje. Kas laukia tokios sąjungos?

Panašus traukia panašų – toks gyvenimo dėsnis. Statusas matuojamas ne išoriškais rodikliais, o tuo, ką susitaupėme savo viduje. Norime mes to, ar nenorime. Tikime mes tuo, ar netikime. Kiekvieno iš mūsų statusą atspindi aplink mus esanti realybė, kurią pritraukėme ir susikūrėme savo pačių pastangomis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *