Paprasčiausias būdas išsiaiškinti, ar žmogus jums brangus

Kad suprastumėte, ką jums reiškia kitas asmuo, užtenka atlikti vieną lengvą eksperimentą.

Net jeigu jūs pykstate ant jo, jeigu jis erzina jus, jeigu jūsų kantrybė visai išseko, suraskite jėgų trumpam atsiriboti nuo savo jausmų ir atlikite vieną paprastą pratimą.

Tiesiog įsivaizduokite, kad tas, kuris jums nusibodo arba smarkiai erzina, išnyks iš jūsų gyvenimo visam laikui. Pavyzdžiui, jis emigruos į tolimą šalį, iš kurios negrįžtama. Arba išskris į kitą planetą ir jo kelionė truks šimtą metų. Arba jis numirs.

Sunku įsivaizduoti tokius dalykus, bet jūs pasistenkite, jeigu kitos priemonės jau išbandytos ir nepadeda. Jūs nebegalite matyti to žmogaus? Štai ir nepamatysite jo daugiau niekada. Ir įsivaizduokite, kaip jūs gyvensite be šito žmogaus. Susitvarkysite? Neprapulsite? Ar jums bus lengviau gyventi?

Tik tada jūs suprasite, kaip iš tikrųjų žiūrite į tą žmogų, kiek jis jums yra svarbus ir reikalingas.

Jeigu pajuntate džiaugsmą ir išsivadavimo jausmą kaip viena moteris, kuri stovėjo ir su ašaromis akyse klausėsi įprastų anytos įžeidimų, – vadinasi, mažų mažiausiai nėra brangus. Jis yra jums nepakeliama našta, savotiškas piktybinis jūsų gyvenimo auglys. Reikia pačiam išeiti. Nutraukti bet kokius kontaktus su šiuo žmogumi. Kitos išeities nėra.

Jeigu jūs išsigandote ir pajutote liūdesį, tai žmogus jums yra brangus Jus kol kas užvaldė pyktis ir nuoskauda. Arba jūs pavargote, nusibodo amžinos santykių problemos arba pats žmogus nusibodo – pasitaiko ir taip.

Vienas vyras skundėsi, kad pavargo nuo savo plepaus draugo, kuris amžinai lįsdavo su savo problemomis. Ir labai nusibodo. Tačiau tik mintis, kad tas draugas išnyks, kad jam nebebus galima paskambintu, nors dabar visai nėra noro tą daryti, – vien ta mintis privertė vyrą pašokti ir apkabinti savo senąjį draugą. Jis gali pradingti? Sunku įsivaizduoti, kaip būtų be jo…

Štai ir pagalvokite apie žmogaus dingimą visam laikui, visam gyvenimui.

Ir jums taps visiškai aišku, ką jums iš tikrųjų reiškia tas žmogus. Sužinosite, ar jis brangus jums, ar ne.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *