Paprastos tiesos, kurių tuščia moteris niekada nesupras

Pamėginkime išsiaiškinti, ko nežino ir nesupranta suaugusi, tačiau dvasiškai ir psichologiškai nesubrendusi moteris.

Nei grožis, nei meilė aukų nereikalauja

Dauguma moterų gyvena su vidine nuostata, kad už viską, kas gera, reikia mokėti, tačiau tai – klaida. Būti gražiai – nereiškia kentėti skausmą, būti santykiuose – nereiškia tapti manipuliatoriaus auka. Jei grožis ar meilė reikalauja iš jūsų aukų, bėkite nuo tų žmonių ir visada turėkite galvoje: tai ne jūsų istorija. Nei išvaizda, nei amžius, nei svoris negali sutrukdyti jaustis gražia ir mylima.

Vaikus gimdyti reikia tik tada, kai pačiai yra toks noras

Vienintelė tinkama priežastis pagimdyti vaiką – tai jūsų absoliučiai nuoširdus noras jį turėti. Viskas, taškas šiuo klausimu. Nei tėvų priekaištai, nei straipsniai žurnaluose apie „biologinį laikrodį“, nei užjaučiantys draugių žvilgsniai neturėtų priversti jus jaustis kokia nors ydinga ir pulti ieškoti tėvo būsimam vaikui. Daryti tai reikia tada, kai pati būsite tam pasirengusi.

Jūsų partneris – ne įrankis ir ne būdas spręsti savo vidines problemas

Daug moterų labiau už viską pasaulyje bijo vienatvės: jos nė mėnesio negali išgyventi nesusitikinėdamos ar nebėgiodamos į pasimatymus. Viskas dėl to, kad jos klaikiai bijo pasilikti vienos su savimi, todėl ieško, kas „užkimštų“ vidinę tuštumą ar į kokį „ramentą“ galima būtų šiuo konkrečiu momentu atsiremti. Vyro buvimas jūsų gyvenime nėra panacėja nuo visų „tarakonų galvoje“ ir neurozių. Turėkite drąsos su savo problemomis tvarkytis savarankiškai.

Leisti sau patingėti – negėdinga

Vaikystėje jums dažnai sakydavo, kad gulėti ant sofos ir nieko neveikti yra „gėda“ ir „taip negalima“. Greičiausiai panašiai ir savo vaikus auklėjate. O veltui. Leiskite sau (o tuo pačiu vyrui bei vaikams) patinginiauti, tai nėra gėdinga ir niekam nekenkia. Pagirti save reikia ne už darbą iš paskutinių jėgų, per „negaliu“, o už harmoniją su savimi. Jei nuolat nerimaujate ir blaškotės, nerimstate, neturėsite nė akimirkos pasijausti laiminga.

Būtina sutelkti dėmesį į savo troškimus, intuiciją ir vidinį jausmą

Svarbiuose reikaluose (taip pat ir visuose kituose) būtina išjungti savo racionalumą ir įsiklausyti į vidinį balsą, intuiciją – vadinkite tai kaip norite. Įsiveskite taisyklę, kad sprendimai būtų priimami remiantis „noriu-nenoriu“, „patinka-nepatinka“, o ne „taip teisingai-o štai taip taip neteisinga“. Atsiminkite: „pasverto“ sprendimo sąvoka tinka tik žmonėms, turintiems savyje gilų vidinį konfliktą, ir tai visiškai nepadeda jo atsikratyti.

Jūs neprivalote eiti į darbą, kurio nemėgstate

Taip, pasirodo, kad tai įmanoma, ir niekas neturi teisės jūsų smerkti už tokį pasirinkimą! Galite mesti darbą, kuriame nesate vertinama kaip darbuotoja, kur jūsų negerbia kaip žmogaus ir apskritai, jei šis darbas jums neteikia jokio malonumo. Vaikai, būsto paskolos ir noras išskristi atostogauti neturėtų versti jūsų dirbti, sukandus dantis. Kiekvienas žmogus turi gabumų ir savo pašaukimą, tačiau kol kiurksote nemėgstamame darbe, nei talentų, nei pašaukimo nerealizuosite, jūs apie juos net nesužinosite.

Galima nustoti bendrauti su žmonėmis, kurie daro jus nelaiminga

Ir nesvarbu, ar tai giminės, kolegos ar draugai. Jūs galite nutraukti bendravimą su „toksiškais“ žmonėmis arba bent jau minimizuoti. Niekas šiems žmonėms nesuteikė teisės aiškinti, kad esate „kažkokia ne tokia“, jūs turite teisę jų neklausyti. Jokie „na, bet juk tai mano teta/draugė/mama“ neturėtų trukdyti jūsų apsisprendimui atsikratyti toksiškų žmonių.

Sveiki ir laimingi santykiai įmanomi

Tačiau įmanomi jie tik tarp dviejų psichologiškai sveikų ir laimingų žmonių. Kol pati netapsi tokiu žmogumi, nėra prasmės stengtis perdarinėti partnerį ar mesti jį ir eiti ieškoti sekančio princo. Viskas paprasta – jūsų vidiniai „tarakonai” vis tiek neleis tapti laiminga net prašmatniausioje pilyje ir su miniomis tarnų. Paliksite dabartinį partnerį, paverksite, paskui vėl susirasite tokį patį, ir užsisuks užburtas ratas. Pradėkite rūpintis nuosava psichine sveikata ir nuosava laime, o visa kita ateis savaime.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *