Pasakų princai

Ar tikite pasakomis? Ypač tomis, kur princas ilgai ir atkakliai ieško sau žmonos, bet jam nepatinka nė viena kaimyninių karalysčių princesė, ir tada jis leidžiasi į kelionę ieškoti savo tikrosios meilės. Ir štai, netikėtai jis aptinka visiškai paprastą merginą, kuri jį pavergia… Kuo?

Kuo paprasta mergina turėtų pavergti ir užburti simpatišką, ambicingą, turtingą vyriškį be kenksmingų įpročių ir su geromis manieromis?

Manau, ji turi turėtų turėti kažkokių ypatingų savybių.

Pirma, princas turi ją pastebėti, vadinasi, reikia atrodyti elegantiškai, mielai, ryškiai, patraukliai arba netikėtai (nebūtinai viskas iš karto, galima pasirinkti vieną variantą).

Antra, ji turėtų jį sudominti, galbūt žinoti šmaikščių pokštų ar tiesiog mokėti paprašyti nepažįstamo jaunuolio pagalbos ar bent jau jam nusišypsoti.

Trečia, jiems būtina turėti apie ką pasikalbėti ir apie ką vienas kitam papasakoti. O tokie turtingi ir mandagūs princai dažniausiai būna nekvaili žmonės.

O jeigu tai princas iš užsienietiškos karalystės? Čia, žinoma, vienas kuris iš poros turi mokėti kito kalbą, nes kitaip nesigaus susikalbėti. Žinoma, galima pasikliauti princu, juk būtent jis atvyko į užsienio karalystę ieškoti žmonos, tačiau ir būsimai princesei nepakenks mokėti užsienio kalbą.

Jei visi punktai įveikti, o jūs su princu vienas kitam patinkate, jūsų laukia dar vienas svarbus žingsnis – įsilieti į princo vidinį ratą, čia nepakenks etiketo ir rašytų bei nerašytų konkrečios visuomenės normų išmanymas.

Taigi, štai turite galutinai susiklosčiusį savo „princo“ įvaizdį. Sekantis klausimas – ar jūs pati atitinkate jo susikurtą „princesės” įvaizdį?

Labai gaila, bet gyvenime labai retai pasitaiko, kai sėkmingas ir simpatiškas jaunuolis atkreipia dėmesį į paprastą merginą, kuri dirba pardavėja, klerke ar slaugytoja, be proto ją įsimyli ir jiedu gyvena ilgai ir laimingai.

Paprastai reikia smarkai pasistengti, kad apskritai su vyru gyventum ilgai ir laimingai, ir nesvarbu, ar jis princas, ar paprastas vaikinas.

Ir svarbiausia – ar būtinai reikia princo, kad „… jie ilgai ir laimingai gyventų“? Galbūt pakanka tiesiog sutikti savo žmogų, su kuriuo bus smagu, šilta ir patogu, kuris mus mylės, ir kurį mes mylėsime?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *