Pasitrauk, normalus vaikine, tu man užstoji štai tą niekšelį…

Rašau šį tekstą toms, kurios pastoviai įsivelia į sunkius, destruktyvius santykius, kurie išsekina, ištuština ir ragina pasidaryti, galiausiai, elementarią išvadą, kad meilė, tarpusavio supratimas ir abipusė pagarba – tai ne nuvalkioti žodžiai iš romantiškų knygų ir filmų, neturintys su realybe nieko bendro.

Kas tai patyrėte, tikriausiai jau žinote, kad tuo pat metu tai tiesa ir netiesa. Kodėl? Todėl, kad pasaulis mums duoda būtent tai, ką matome, pastebime, išskiriame iš bendro fono, ko mums šiuo momentu labiausiai reikia. Ką reiškia “reikia?”

Retas žmogus, vadovaudamasis sveiku protu, pasakys, kad patiria malonumą, kai jį žemina, atstumia, kai juo pasinaudojama ir toliau pagal sąrašą. Tačiau keistu būdu toks žmogus iš 8 milijardų šios planetos gyventojų pritrauks sau į partnerius būtent agresorių, smurtautoją arba narcizą, kuris lygiai taip pat nesąmoningai, intuicijos lygmenyje, gauna “kvietimą” sužaisti savo mėgstamą scenarijų su tokiais pažįstamais vaidmenimis.

Kodėl taip vyksta? Todėl, kad visuose mumyse pilna neužbaigtų iki galo situacijų, kurios reikalauja būti užbaigtomis, kad ir kas beatsitiktų, kurioms reikia iškrovos – t.y. kad žmogus pagaliau apdorotų savo sudėtingus, subliuškusius pergyvenimus. Šias situacijas žmonės dažniausiai sugrūda giliai sau į vidų, neleidžia išplaukti į paviršių, stengiasi jas pamiršti, ištrinti iš atminties. Tačiau jeigu kažką paslėpėte, tai visiškai, deja, nereiškia, kad užbaigėte. Nepergyventą, didžiulį emocinį krūvį turinčią situaciją jūs atkursite gyvenime vis iš naujo ir iš naujo, nesąmoningai pasikviesdami į įprastus vaidmenis tuos žmones, kurie padės jums panirti į įprastus, tik ne visada mėgstamus pergyvenimus.

Būtent dėl to moterys, užaugusios su tėvu alkoholiku, pasirenka sau į partnerius geriantį žmogų arba pačios pavers jį girtuokliu. Merginos, patyrusios ar stebėjusios smurtą šeimoje, praktiškai visada pritrauks vyriškį, kuris praktikuoja santykiuose smurtą.

Pateikti pavyzdžiai, žinoma, labai grubūs, labai apibendrinti, dėl to nereikia laikyti jų aksioma. Tačiau faktas išlieka faktu: neužbaigti traumuojantys įvykiai ateityje pareikalaus, kad žmogus juos užbaigtų su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Ir dėl to rekomenduočiau atkreipti dėmesį į jūsų santykiuose pasitaikančius cikliškus, pasikartojančius konkrečius įvykius, turinčius negatyvų atspalvį.

Jeigu tokių esama ir jūs nuoširdžiai nesuprantate, kaip absoliučiai skirtingi žmonės taip vienodai blogai su jumis elgiasi, kreipkitės į specialistą, kad pagaliau pakeistumėte savo jau įprastu tapusį kančių ir griuvėsių pasaulį.

Nes jeigu nieko nedarysite, nepabaigtos, neišgyventos situacijos kartosis toliau, tik vis didesne apimtimi, kils aukštyn spirale būtent dėl tos priežasties, dėl kurios žmonės, bėgant laikui, pereina prie vis stipresnių narkotikų. Situacijos vis blogės, bus vis sunkiau surasti išeitį. O į jūsų gyvenimą ateis vis bjauresni ir žiauresni žmonės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *