Patarimai merginoms, kaip susipažinti su droviu vaikinu

Paprastai vaikinai patys stengiasi rodyti iniciatyvą, kai nori susipažinti su mergina. Kartais tarp jų pasitaiko ir visai nedrąsių, kurie niekada nežengia pirmo žingsnio.

Jeigu įsimylėjote santūrų, savimi nepasitikintį vaikiną, manykite, kad jums pasisekė. Iš tokių tipų išeina idealūs, rūpestingi, ištikimi vyrai ar bent atsidavę draugai. Gali būti, kad toks vaikinas pasirodys nedrąsus lovoje ir jums teks jį mokyti. Jeigu jūsų nebaugina tokie sunkumai ir manote, kad sutikote savo gyvenimo vaikiną, tai verta pasistengti pačiai su juo susipažinti. Jums pravers šie penki patarimai, kaip tai padaryti.

Ženkite pirmą žingsnį

Įprastų žvilgčiojimų, mirksėjimų ar kvietimo į kavinę neužteks drovuoliui sudominti. Per kiekvieną atsitiktinį susitikimą su juo stenkitės persimesti keliomis frazėmis, sąmoningai ieškokite pretekstų susitikimams ir nepalikite vaikino be dėmesio kelioms dienoms. Jis turi žinoti, kad jūs visada esate šalia, tai padės jam prie jūsų priprasti.

Neklausinėkite jo tokių dalykų, kurie reikalauja ilgo pasakojimo. Jeigu vaikinas yra labai drovus, jam bus sunku atsakyti ir į paprasčiausius klausimus, kai į jį kreipiasi simpatiška mergina. Kalbėkite apie orą, apie nereikšmingas smulkmenas.

Būtinai kontroliuokite savo kalbėseną. Stenkitės kalbėti lėtai ir negarsiai, jokiu būdu nebandykite pakelti balso ar juoktis per ilgai. Žiūrėkite jam į akis ir leiskite suprasti, kad jus domina tik bendravimas su juo, o tai, kas vyksta aplinkui, jums tuo metu visai nesvarbu. Tada jis supras, kad jums malonu su juo šnekučiuotis. Ir nepamirškite šypsotis.

Prašykite pagalbos

Kreipkitės į vaikiną su nedideliu prašymu. Daugumai vyrų labai patinka, kai merginos jų ko nors paprašo (žinoma, ne pinigų). Jei sumanysite atkreipti drovaus vaikino dėmesį tokiu būdu, tai turėkite galvoje, kad reikia prašyti tik to, apie ką jis gerai nusimano.

Jeigu paprašysite vaikino, kuris dirba literatūros mokytoju, sutaisyti bėgantį čiaupą, tai vargu ar toks kontaktas galėtų išsirutulioti į romantiškus santykius. Prašykite to, ką jis sugeba, išmano ir moka geriausiai. Po to būtinai jam padėkokite ir pagirkite. Drovus vaikinas tikriausiai nebus girdėjęs tokių komplimentų, todėl jie sustiprins jo savivertę. Tada galėsite jį pakviesti „dėkingumo“ vakarienės ar į filmą apie meilę.

Nuolat stenkitės priartėti

Nuostata, kad „jis yra vyras, ir pats parodys iniciatyvą“, šiuo atveju netinkama. Vyro vaidmenį turite perimti jūs. Jums teks dėti pastangas, kad pelnytumėte jo palankumą. Kai nutiesite „emocinius tiltus“, bus galima pradėti galvoti ir apie fizinį artumą.

Santūrūs ir uždari žmonės didelę reikšmę teikia gestams ir mimikai. Kalbėdamos su vaikinu, pasisukite į jį visu korpusu. Gestikuliuodamos atverkite rankas į šalis, tarytum parodydamos jam tuščius delnus. Kine ir kavinėje stenkitės atsisėsti jam iš dešinės, gatvėje įsikibkite jam į parankę, paaiškindamos, kad bijote pargriūti. Kai vaikinas pripras prie tokių ženklų, galima bus atsisveikinant pabučiuoti jį į žandą, tačiau per pirmąjį pasimatymą to daryti nepatartina.

Rašykite SMS ir pranešimus socialiniuose tinkluose

Droviems žmonėms būna lengviau bendrauti pasitelkus šiuolaikines technologijas. Tada jie jaučiasi laisviau. Iš jo pranešimų galite sužinoti, kad jis yra ne tik protingas, bet ir turi gerą humoro jausmą. Skambinti ir atvirai kviesti į pasimatymą pažinties pradžioje nepatartina, verčiau rašykite žinutes. Psichologai primygtinai rekomenduoja neskirti pasimatymų droviems žmonėms pašalinių akivaizdoje. Iš netikėtumo ir išgąsčio nedrąsus vaikinas gali sutrikti, įsižeisti ir pabėgti nuo jūsų.

Jei intensyviai bendrausite su droviu vaikinu elektroniniais laiškais ar trumpaisiais pranešimais, tai jis pats gali įsidrąsinti pakvieti jus į kavinę.

Būkite taktiškos

Psichologai siūlo įsidėmėti dar vieną svarbų dalyką toms, kurios nori susidraugauti su droviu vaikinu. Niekada neklausinėkite jo, kodėl jis yra toks drovus ir nedrąsus. Kiekvienas žmogus gali turėti savų priežasčių. Toks elgsenos tipas galėjo susiformuoti dar vaikystėje. Po tokio klausimo vaikinas gali užsimanyti pradingti ar prasmegti skradžiai. Jis tikrai pradės vengti susitikimų su jumis. Beje, klausimų apie jo neryžtingumą reikėtų atsisakyti net ir tada, kai jūs fiziškai suartėsite. Kai vaikinas pripras prie jūsų, galbūt pats papasakos apie savo problemas ir charakterį.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *