Patikimas būdas atstumti partnerį

Pasitaiko, kad visiškai nesąmoningai atstumiame partnerį. Kad to išvengtume, turime suprasti, kas negerai su mūsų elgesiu ir kokius veiksmus reikėtų pakoreguoti.

Štai sąrašas dalykų, kurie griauna santykius:

Jūs nesuteikiate partneriui palaikymo, kuris jam reikalingas. Santykiai – tai visų pirma partnerystė, kurios pagrindas – tarpusavio pagalba. Emocijos ir fizinis artumas, žinoma, svarbu, tačiau nėra nieko svarbiau už vienas kito palaikymą. Jeigu jūsų nėra šalia, kai esate reikalingi partneriui, kam tada apskritai būti kartu? Žmogus, kuriuo negalima pasikliauti, nenusipelno santykių.

Jūs neduodate partneriui laisvės, kuri jam būtina. Jūs nesuteikiate jam mąstymo ir emocinės erdvės. Mums reikalinga nepriklausomybė, tačiau užmezgę santykius, ją prarandame. Tačiau vis dar trokštame laisvai daryti, ką norime, atsižvelgiant į partnerio interesus. Mūsų mąstymui reikalinga laisva erdvė, kad galėtų tobulėti asmenybė. Ir jeigu jums rūpi partneris, pasistenkite suprasti, kokios erdvės ir kiek jam reikia.

Esate pernelyg arba nepakankamai pavydūs. Jeigu santykiuose pernelyg mažai aistros, tarpusavio ryšiai išblėsta, tačiau jeigu aistrų per daug, jie sprogsta ir sudega. Aistrai reikalingas pavydas. Mes norime būti nepriklausomais, ir tuo pat metu trokštame, kad mylimas žmogus jaustų, jog mes tam tikra prasme esame jo nuosavybė. Mes norime jausti, kad priklausome jam ir tiktai jam. Nėra pavydo – reiškia, mes jam nerūpime. Pernelyg daug pavydo – pernelyg dideli reikalavimai partneriui, egoizmas ir pasitikėjimo deficitas.

Jūs nesuteikiate partneriui jam reikalingo saugumo. Kaip ir gyvūnams, mums būtinas saugumo jausmas. Tai vienas svarbiausių poreikių, drauge su maistu, vandeniu ir miegu. Jeigu nesijaučiame saugūs, jaučiame nerimą, pradedame laukti, kad atsitiks kažkas blogo ir mąstyti apie tai, kad tokius santykius reikia nutraukti. Partneriui būtina jaustis saugiam, būti harmonijoje pačiam su savimi, savo pažiūromis ir mąstymu.

Jūs nepadedate partneriui mėgautis šia diena. Visiems pasitaiko blogų dienų, kai reikia pasirūpinti savimi ir nenorime nerti į svetimas problemas. Tokiais momentais mums svarbu, kad partneris padėtų suprasti, kodėl ši diena – puiki. Jis turi padrąsinti, pažvalinti, prajuokinti. Kad ir kokie prasti būtų reikalai, mes norime, kad kažkas praskaidrintų nuotaiką. Dėl to reikia atsisakyti dalelės savęs. Turime susikoncentruoti ties svetima laime. Ir partneris atsidėkos jums tuo pačiu.

Jūs nepadedate partneriui nekantriai laukti rytojaus dienos. Gerai jaustis šiandien yra svarbu, tačiau dar svarbiau pozityviai laukti rytojaus. Mes turime perduoti šią pozityvią viltį partneriui. Jeigu jis/ji žiūri į jus ir mato niūrią ateitį, kupiną karčių emocijų ir netikrumo, santykiai truks neilgai. Galų gale tasai baisus rytojus ateis, ir tai gali nutikti jau šiandien. Bet jeigu mėgausitės momentu ir nekantriai lauksite rytojaus, jūs ne tik sukursite tvirtą ryšį su partneriu – jūs sukursite ateitį, kuri pranoks pačius drąsiausius lūkesčius.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *