Patikimi būdai paliktai merginai atsikratyti kankinančios meilės priklausomybės

Išsiskyrimas su mylimu žmogumi visada būna skausmingas, tačiau širdies draugo palikta mergina kankinasi dar smarkiau. Ji tarsi netenka pagrindo po kojomis. Toks įvykis pakerta jos pasitikėjimą savimi, visas pasaulis atrodo nemielas.

Savigrauža, nuoskaudos ir ilgesys gali sugadinti jos sveikatą, peraugti į depresiją. Suprantama, kad tokios situacijos negalima per ilgai užleisti, reikia kaip nors gelbėtis. Bet ką daryti?

Siūlome penkis patarimus, kaip merginai išsivaduoti nuo kankinančios nelaimingos meilės ir tapti laisvai naujam ryšiui.

1. Užimkite stebėtojos padėtį. Pasistenkite susikoncentruoti ne tik į savo garbinimo objekto privalumus, bet ir į trūkumus. Šveicarų psichologas Jeanas Piaget‘as išgydė savo pacientę nuo meilės kančių, paprašęs jos sudeginti visas mylimojo nuotraukas ir laiškus, o paskui prisiminti smulkiausius jo trūkumus, kuriuos padidino iki atgrasių savybių.

2. Kad atsikratytumėte meilės priklausomybės, kartais užtenka pripažinti, kad šis jausmas – ne meilė, o savotiška liga. Tada meilės auka pradeda atsigauti. Mūsų mąstymas reguliuoja jausmus ir poelgius. Jei moteris mano, kad tai – meilė, o meilės be kančių nebūna, tai ji ir kenčia, aukodama save liguistam jausmui. Kai ji suvoks, kad tai, ką ji laiko meile, yra tik nesveika priklausomybė, ji pradės elgtis atitinkamai.

3. Nereikia puoselėti savo kančių. Verčiau venkite visko, kas sukelia bet kokias asociacijas su garbinamu objektu: filmų, kuriuos žiūrėjote kartu, muzikos, kurios kartu klausėtės, bendrų draugų ir pažįstamų. Atsiriboti bus naudinga.

4. Neatmeskite pagalbos. Leiskite savo draugams, artimiesiems ir pažįstamiems peikti širdžių ėdiką jums girdint, leiskite jį niekinti. Taip jūs pamažu suvoksite, kad jis nėra vertas jūsų kančių.

5. Stenkitės sudaryti tokią dienotvarkę, kad jums neliktų laiko galvoti apie meilės objektą. Jeigu įkyrios mintys kankina prieš miegą, atsikratykite jų, nukreipdami dėmesį į nesudėtingą masažą. Atsigulusios tiesiai ir atpalaidavusios visus raumenis, nykščiu ir smiliumi lengvai pamasažuokite ramybės tašką, esantį ausies spenelio viduryje. Prieš tai ant pirštų galite užsilašinti 1–2 lašelius levandų aliejaus.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *