Pavojingiausios charakterio savybės, trukdančios kurti laimingą gyvenimą

Ne paslaptis, kad mes patys dažnai sau sugadiname gyvenimą, bandydami pasiekti laimę. Taip nutinka dėl tam tikrų toksiškų charakterio bruožų, kurie bus aptarti šiame straipsnyje.

Visi turime daug malonių charakterio bruožų, tačiau tai nereiškia, kad esame be trūkumų. Jei atpažinote save skaitydami šį straipsnį, būtinai bandykite pakeisti savo elgesį.

Godumas

Godumas pavojingas ne tik finansų sektoriui. Dėl godumo nukenčia karma, o tai reiškia, kad problemos gali užklupti įvairiose srityse – nuo meilės iki sveikatos. Godumas – didžiulis minusas tiems, kurie nori tikros laimės. Svarbu atsiminti, kad godus žmogus nėra tas, kuris nenori duoti pinigų kitiems. Taip pat svarbu atminti, kad godumas – ne tik pinigai, bet ir laikas, nes laikas – vertingesnis išteklius nei pinigai. Negailėkite laiko savo artimiesiems, sau ir savo sveikatai.

Nemokėjimas paleisti nuoskaudų

Jei kas nors vadina žmogų abejingu, tai nereiškia, kad jo niekas neįžeidžia. Jis gali būti nusiminęs ir įžeistas, bet tiesiog to nerodo. Laimingi žmonės pakankamai greitai paleidžia nuoskaudas, nesusitelkdami į nemalonias emocijas. Dėl to jie tokie atviri ir malonūs.

Dar blogiau, kai pasipiktinimas nukreiptas ne į ką nors iš išorės, o į save patį. Jei turite tokią savybę, turite jos kuo greičiau atsikratyti. Praeities pakeisti neįmanoma.

Perfekcionizmas

Perfekcionistai yra tie žmonės, kurie įsitikinę, kad darbo ir bet kokio verslo rezultatas turi būti tik geriausias. Jie nepatenkinti vidutinišku rezultatu, todėl visada visame kame siekia būti geriausi.

Kai kas sako, kad perfekcionizmą mums dažniausiai įskiepija reiklūs tėvai. Kiti žmonės sako, kad tai beveik visiškai paveldėta savybė, priklausantis nuo genų, bet mūsų ne itin domina jo atsiradimo priežastis. Ar mums reikia jį suprasti? Kokios tokio charakterio bruožo pasekmės sėkmei ir laimei? Atsakymas paprastas – katastrofiškas. Jei norite viską daryti tik dėl geriausio įvertinimo, tai sugaišite daug energijos, pastangų, laiko ir nervų. Daugybė gyvenimo problemų tiesiog nevertos tokio pasiaukojimo.

Apgailestavimas dėl praeities

Žmogus, gyvenantis praeityje, negali normaliai formuoti dabarties ir ateities. Daugelis per daug nerimauja dėl to, kas nutiko anksčiau. To daryti tikrai nereikia.

Savianalizė – tai klaidų nustatymas, siekiant vėliau jas ištaisyti. Savęs kaltinimas yra beprotiškas nemalonių gyvenimo situacijų atkartojimas galvoje be jokių tolesnių veiksmų. Jei jums nepatinka tai, kas nutiko, pataisykite ką nors savyje, kad tai nepasikartotų ateityje, bet niekada nesigailėkite dėl įgytos patirties.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *