Penki kol kas dar nesubrendusios ir infantilios moters požymiai

Ji ieško sau „idealaus princo ant balto žirgo“

Tokia moteris tiki, kad kažkur egzistuoja absoliučiai idealus vyras, kuris supras ją iš pusės žodžio, o dar jie niekada, niekada nesipyks ir jis visada ją nešios ant rankų, na, arba abu jodinės ant balto žirgo po gėlių laukus…

Visa tai, aišku, labai žavu ir romantiška. Ir, žinoma, išties būtina tikėti meile bei tuo, kad sutiksite savo mylimąjį, tik nereikia pamiršti stabdžių ir galutinai nuklysti į visas tas pasakas ir fantazijas. Kitaip sakant, būtina suvokti, kad nuo jūsų čia irgi daug kas priklauso.

Tobulų žmonių pasaulyje nėra, visi mes – ir vyrai, ir moterys – turime savų pliusų ir minusų, todėl reikia duoti vyrui šansą, o po to kartu, kaip viena komanda, kurti ir tvirtinti santykius. Kitaip sakant, mielos damos, laikas suaugti ir imti kurti rimtus santykius, kuriuose kartais gali kilti ir nesusipratimų, ir konfliktų, tačiau tuo pačiu metu vis tiek suprantate, kad sutikote savo mylimą žmogų.

Ji absoliučiai nesavarankiška, neretai – neturi atsakomybės jausmo ir pati nežino, ko nori iš gyvenimo

Ir būtent todėl ieško žmogaus, kuriam galima būtų suversti visą atsakomybę už ją ir jos gyvenimą, ir kuris viską sutvarkytų pačiu geriausiu jai būdu. Dažniausiai tokio „globėjo“ vaidmenį atlieka žymiai vyresnis pasiturintis vyras, kuris priglobia ją po savo sparneliu, o ji atsimoka jam savo jaunyste, grožiu ir kūnu. Tačiau bėda ta, kad jeigu su tuo vyru kažkas atsitiks, ši moteris be jo paprasčiausiai pražus.

Juk ji nemoka apsirūpinti finansiškai ir apskritai nežino „kaip gyventi šį gyvenimą“, kadangi yra pripratusi, kad šalia visada yra žmogus, kuris viskuo pasirūpins ir viską suorganizuos. Į tokius spąstus patenka tokios infantilios moterys, kurioms atrodo, kad laimėjo Aukso puodą, o realybėje paprasčiausiai gyvena svetimą gyvenimą savo pačių susimeistrautame auksiniame narvelyje…

Jos gyvena pagal principą – „Man visi skolingi ir privalo, o aš niekam nieko neskolinga ir neprivalau. Ir apskritai – malonėkite patys susiprotėti, ko aš noriu ir tučtuojau man tai duoti!

Paprasčiau kalbant, nesubrendusi, infantili moteris, yra dar ir didelė egoistė. Ir tai visai ne tas atvejis, kai moteris paprasčiausiai myli save, kas yra labai sveikas ir normalus reiškinys. Nesubrendusi moteris ne tik myli save, bet ir nepaiso visų aplinkinių interesų. Pavyzdžiui, ji gali sukelti skandalą, jeigu vyras staiga pats, be jos prašymo, iškart kažkokiu stebuklingu būdu nesusiprotės, ko ji iš jo nori. Tokia moteris visada pasiruošusi imti, tačiau nė nemano ko nors duoti mainais.

Ji manipuliuoja seksu ir vyro jausmais

Tokia moteris siekia gauti, ko jai norisi, arba prisileisdama vyrą prie savo kūno, arba neprisileisdama. Kitaip sakant, ji naudoja seksą išimtinai savo savanaudiškiems tikslams, seksas jai yra savotiška valiuta, atsiskaitymo ir spaudimo priemonė, o ne dviejų lygiaverčių partnerių meilės vienas kitam pasireiškimas.

Taip pat ji dažnai gali apsipilti ašaromis, kai kas nors klostosi ne jai reikalinga linkme, plius dar priekaištauti vyrui pro ašaras, kad jis jos visiškai nemyli, kad ji puikiai supranta, jog jis ja paprasčiausiai naudojasi. Šitokiais triukais vyrui sukeliamas kaltės jausmas, vyras verčiamas, įrodinėti meilę, pageidautina – pildant moters kaprizus ir darant tai, ko ji nori.

Ji niekada neprisipažins, kad buvo neteisi ir niekada už nieką neatsiprašys, nesileis į kompromisus, nes ne karališkas tai reikalas

„Aš neteisi? Suklydau?? Ir dar turėčiau atsiprašyti??? Niekada ir nė už ką!” Maždaug taip mąsto dar visiškai nesubrendusi ir infantili moteris. Ji tvirtai įsitikinusi, kad bet kokiu atveju yra teisi ir kad viskas turi būti būtent taip, kaip ji nori. Na, o kaip galėtų būti kitaip? Todėl net nesitikėkite priversti ją už ką nors atsiprašyti ar pripažinti, kad ji suklydo – šito niekada nebus.

Juk, pirma, tai – ne karališkas reikalas atsiprašinėti, o antra – ji visada teisi, tai už ką atsiprašinėti? Ji greičiausiai dar ir jus įsigudrins kuo nors apkaltinti, net jeigu buvote absoliučiai teisus. Tai padaryti jai – įprastas, savaime suprantamas reikalas. Dėl to visada turėkite tai omenyje, kai pradedate bendrauti ar kurti santykius su tokia moterimi. Ji jus tikrai sugebės nustebinti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *