Penki maisto produktai, kuriuos įtraukite į savo mitybą, kad pagerėtų jūsų odos būklė

Nepervertinkite kosmetikos svarbos odos priežiūrai, nes maistas čia vaidina pagrindinį vaidmenį. Odos išvaizda daugiausiai priklauso nuo jūsų mitybos. Dėl blogų mitybos įpročių gali atsirasti raukšlių, spuogų, sumažėti odos tonusas ir drėgmė.

KOKIE MAISTO PRODUKTAI GALI PADĖTI IŠLAIKYTI JAUNĄ IR GRAŽIĄ ODĄ?

Dilgėlė

Nuo senų laikų šis augalas naudojamas imunitetui stiprinti, odos ligoms gydyti ir odos būklei gerinti.

Specialistai rekomenduoja įsigyti džiovintų dilgėlių ir gerti jų arbatą. Viso to rezultatas – jaunesnė ir stangresnė oda.

Sojų pienas

Tai neįtikėtinai sveikas ir skanus gėrimas, todėl verta jį įtraukti į savo mitybos racioną. Jei bent kelis kartus per savaitę gersite sojų pieno, galėsite prailginti savo jaunystę. Šis produktas taip pat yra puikus augalinių baltymų šaltinis.

Žuvis

Be šio svarbaus produkto mityboje sunku išlaikyti jaunystę ir grožį, nes jame yra itin naudingų sveikųjų riebalų. Jei bent porą kartų per savaitę pasilepinsite keptomis ar virtomis jūros gėrybėmis, odos kokybė akivaizdžiai pagerės.

Uogos

Ekspertai rekomenduoja kasdien nusiskinti bent po saują uogų, kad gautumėte pakankamai antioksidantų. Šis įprotis gali padėti greitai atsikratyti spuogų ir sulėtinti senėjimo procesą.

Tamsusis šokoladas

Šokoladui sunku atsispirti, nes tai skanus ir sveikas desertas. Tačiau galite pamiršti apie pieniško šokolado variantą, nes jis nėra naudingas. Jei per dieną suvalgysite nuo 10 iki 20 g juodojo šokolado, galėsite išsaugoti savo jaunystę ir sveikatą ilgiems metams.

Kuo didesnis kakavos procentas plytelėje, tuo sveikesnis šokoladas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *